Strona główna » Świnoujście. Droga do Fortu i Latarnia zniknęła z mapy turystycznej

Świnoujście. Droga do Fortu i Latarnia zniknęła z mapy turystycznej

#świnoujście

by Świnoujście w sieci

Świnoujście Droga do Fortu i Latarnia zniknęła z mapy turystycznej

 

Z ostatniej chwili…
W oczekiwaniu na finał negocjacji Samorządu, z firmą Gaz-System, który dotyczy między innymi zapewnienia komunikacji drogą wodną do zabytków na najbliższy sezon, dziś zapoznaliśmy się z nową mapą, wydaną przez świnoujski samorządu. Pachnie drukarnią.
Co z niej wynika? Że samorząd postawił “kreskę” na nas, na Latarnia Morska w Świnoujściu . Nie tylko zamknął znakiem zakazu drogę Ku Morzu (która jest zamknięta CZASOWO), nie tylko nie zaznaczył trasę kursowania komunikacji wodnej (promy do Szwecji oczywiście zaznaczył), ale także “zakreskował” fort i latarnię jako teren niedostępny/ zakazany. O finalne negocjacji jeszcze nic nie możemy powiedzieć, ale dochodzą do nas także niepokojące głosy.
Dementujemy! Jesteśmy, trwamy i na przekór wielu decydentów trwać będziemy …. Jednocześnie wierzymy w dobroć i dobre chęci wielu mądrych ludzi – cierpliwie czekamy na finał ich pracy.
Gdyby nie pomogły żadne inne działania, nasz gruby Dyrektor zdecydował się rozpocząć od 1 lipca głodówkę protestacyjną. Wiemy, wygląda to trochę jak tragikomedia. Mrożek by tego nie wymyślił…..
Cdn.

Czytamy na profilu – Fort Gerharda – Muzeum Obrony Wybrzeża

 


 

MOŻNA OTWIERAĆ TUNEL. STRAŻ MÓWI TAK ! TUNEL W ŚWINOUJŚCIU

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzy × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW