Strona główna » Aplikacje Smart TV – co wyróżnia Smart Hub?

Aplikacje Smart TV – co wyróżnia Smart Hub?

by Świnoujście w sieci

Aplikacje Smart TV – co wyróżnia Smart Hub?

Oglądanie telewizji, słuchanie muzyki czy granie w gry – czy wiesz, że to wszystko może być w zasięgu Twojego pilota? Dzisiejsze telewizory oferują nam znacznie więcej możliwości niż te, które kupowaliśmy jeszcze kilka lat temu. Sprawdź, czego możesz spodziewać się po Smart TV oraz czym właściwie wyróżnia się Smart Hub. Poznaj aplikacje, które cieszą się największą popularnością!

Smart TV w telewizorze

Inteligentne telewizory, bo tak inaczej mówi się o Smart TV, są to urządzenia, z których korzystamy już nie tylko w domowym zaciszu. Spotykamy się z nimi w pracy czy miejscach publicznych. Takie telewizory są niezwykle uniwersalnym sprzętem, którego popularność stale rośnie. 

 

Pierwsze TV, które zyskały dostęp do sieci pojawiły się już w roku 2009. Co zmieniło się od tamtego czasu? Marka Samsung, która jako pierwsza postawiła na to rozwiązanie stale ulepsza obecną tutaj technologię. Wszystko po to, aby telewizory odpowiadały potrzebom różnych użytkowników.

 

Nie można nie wspomnieć o tym, że coraz więcej osób rezygnuje z oglądania podstawowych kanałów telewizyjnych na rzecz treści, które dostępne są w internecie. Do niektórych z nich musimy wykupić dostęp (na przykład w formie subskrypcji miesięcznej), ale są też i takie, które obejrzymy zupełnie za darmo. 

Czym jest Smart Hub?

Jeżeli mówimy o Smart TV, to powinno nas również zainteresować, czym właściwie jest Smart Hub. To nic innego, jak multimedialna platforma, z której korzysta właśnie marka Samsung. Użytkownik zyskuje możliwość pobierania (i w dowolnym momencie usuwania) aplikacji dostępnych w bazie. To właśnie one dają sposobność do korzystania między innymi z platform streamingowych, a także niektórych funkcji telewizorów. Sprawdź, które aplikacje warto znać!

Smart Hub w telewizorze – jakie aplikacje warto znać?

Dodawanie i usuwanie aplikacji w Smart Hub jest bardzo proste. Bez problemu stworzymy dostęp do spersonalizowanych treści. Użytkownicy urządzeń marki Samsung powinni poznać przede wszystkim SmartThing. Jest to aplikacja, która pozwala nam kontrolować inne, kompatybilne z nią urządzenia. Tworzymy niejako centrum zarządzania domem. W jedną chwilę możemy ustawić cykl prania czy zmniejszyć temperaturę w pomieszczeniu. To nie tylko intuicyjne rozwiązanie, ale również i takie, które pozwala nam zaoszczędzić niemało czasu.

 

Jednak SmartThings to nie wszystko! Wielu użytkowników w szczególności poszukuje tych aplikacji, które pozwalają im korzystać z popularnych platform streamingowych. Oferta ta jest stale poszerzana, jednak już teraz zyskujemy dostęp między innymi do: Netflixa, YouTube’a, Prime Video, Disney+, HBO Max, Player.pl, CANAL+ czy do Polsat Box Go. Możemy oglądać filmy, programy i seriale o dowolnej porze, bez konieczności sprawdzania ramówki telewizyjnej. 

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzy × 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW