Strona główna » Świnoujście – Pieczarkarnia w Forcie Gerharda ??

Świnoujście – Pieczarkarnia w Forcie Gerharda ??

#FortGerharda #Świnoujście

by Świnoujście w sieci

Świnoujście – Pieczarkarnia w Forcie Gerharda ??

Było muzeum, będzie pieczarkarnia

Jutro czeka nas nietypowe spotkanie. Przypływa do nas ( bo przyjechać nie może) specjalista od uprawy… pieczarek. Tak- to nie żart!

Kazamaty, piękna redita, prochownia podobno idealnie nadają się do uprawy tych grzybów. Panowie urzędnicy kilka tygodni temu sugerowali byśmy się przebranżowili, więcej biorąc pod uwagę to co się dzieje- brak alternatyw, rejsów, turystów… postanowiliśmy i ten wariant przeanalizować.

Co z eksponatami? Nie wiemy. Rozpatrujemy różne warianty. Czy w lipcu i sierpniu, wrześniu będziemy czynni? Tak! Bo każdy proces wymaga czasu więc tych, którzy chcą nas zwiedzić zapraszamy!

Wiemy, że to będzie pierwsze w historii /chyba Europy/ muzeum, które w wyniku działania władz państwowych i samorządowych (a raczej jego braku) przekształci się .. w pieczarkarnie. I może w ten sposób uratuje pozostałe dwa oddziały od likwidacji.

Tyle na dziś. Zobaczymy czy specjalista dobrze oceni “wysuszone” i zadbane wnętrza i czy pieczarce będą służyć muzealne mury…
cdn.

CZYTAMY na portalu społecznościowym Fortu

Tunel w Świnoujściu, kiedy otwarcia

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02HXbAvGbjBc4mnCc3Rq3yNHNxeotdMFw49FJqJMMCL8ckCzQTpMAPbPaviPsAVidkl&id=100064736674110

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

12 − 10 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW