Strona główna » Świnoujście – Uwaga kierowcy – Jezdnia na fragmencie drogi krajowej nr 3 – ul. Wolińskiej zostanie wyłączona z ruchu na odcinku między ulicą Wrzosową a ulicą Ludzi Morza.

Świnoujście – Uwaga kierowcy – Jezdnia na fragmencie drogi krajowej nr 3 – ul. Wolińskiej zostanie wyłączona z ruchu na odcinku między ulicą Wrzosową a ulicą Ludzi Morza.

#świnoujście

by Świnoujście w sieci

KIEROWCY UWAŻAJCIE NA ULICACH LUDZI MORZA I WOLIŃSKIEJ

Wykonawca budowy drogi ekspresowej S3 informuje, że od dziś (piątek 12 maja 2023) od godz. 10:00 wprowadza czasowe zmiany organizacji ruchu na ulicy Wolińskiej i Ludzi Morza. Jezdnia na fragmencie drogi krajowej nr 3 – ul. Wolińskiej zostanie wyłączona z ruchu na odcinku między ulicą Wrzosową a ulicą Ludzi Morza.

ŚWINOUJŚCIE WALCZY Z KOMARAMI – U WAS JUŻ ODKOMARZAJĄ ?? – MIESZKAŃCY PŁACĄ ZA TO 73 593,38 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Ruch samochodowy przeniesiony zostanie na tymczasowe jezdnie, zapewnione zostaną również ciągi piesze.

Natomiast fragment drogi krajowej nr 3 pomiędzy ulicą Ludzi Morza a wjazdem na stację paliw BP będzie jednokierunkowy (ulica Skandynawska). Z odcinka ulicy Ludzi Morza pomiędzy ulicą Barlickiego a ulicą Wolińską na skrzyżowaniu Skandynawska-Ludzi Morza-Wolińska z ulicy Ludzi Morza będzie możliwa jazda wyłącznie w prawo w ulicę Skandynawską. Dojazd do stacji paliw BP z ulicy Wolińskiej odbywał się będzie tymczasową jezdnią przez rondo tunelowe i ul. Duńską (DK3).

TUNEL W ŚWINOUJŚCIU – POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE CORAZ BLIŻEJ

Nie będzie przejezdny również odcinek ulicy Ludzi Morza pomiędzy budowanym rondem południowym a ulicą Wolińską. Wyłączone z obsługi będą oba przystanki „Wolińska-Odra” w pobliżu skrzyżowania z ulicą Wrzosową oraz jeden z przystanków „Ludzi Morza/Łąkowa” – w kierunku ulicy Barlickiego i dworca autobusowego.

Dla autobusów miejskich (linie 5 i 10) przygotowane będą tymczasowe przystanki na tymczasowej jezdni w pobliżu ulicy Wrzosowej oraz w pobliżu ronda południowego przy ul. Ludzi Morza, a także jeden na ulicy Fińskiej w pobliżu marketu „Biedronka” w kierunku dworca autobusowego.

 

WIZ UM Świnoujście

 

JĘTKI W ŚWINOUJŚCIU  – ONE NAS ZJEDZĄ – PLAGA W ŚWINOUJŚCIU

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć × 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW