Strona główna » Personalizowane pamiątki z dnia ślubu

Personalizowane pamiątki z dnia ślubu

Zaproszenia gości na ślub i wesele to jedna z ważniejszych spraw organizując uroczystość. Wybiera się i docenia bliskich, z którymi chcemy spędzić ten arcy ważny moment w życiu. Warto aby zaproszeni goście pozostawili coś po sobie. Dzięki temu Młoda Para będzie mogła z przyjemnością wracać do tych chwili nigdy nie zapomni, kto uczestniczył w tej uroczystości. Doskonały sposobem na stworzenie perfekcyjnej pamiątki jest zorganizowanie księgi gości weselnych.

1. Księga gości

Księga gości weselnych to wspaniała pamiątka, która będzie doskonale prezentować się na półce z pamiątkami. Księga gości do foto budki to naprawdę doskonały pomysł na oryginalne i ciekawe zdjęcia do albumu. Jest szansa, że zdjęcia z foto budki spodobają się gościom, którzy będą chętnie zapełniali tą księgę gości. Księga gości w postaci ankiety, to znakomity sposób na pamiątkę. Jednym z pytań może być to: „co najbardziej zapadnie ci w pamięci z tego wesela”. Niektóre księgi gości posiadają czarne kartki, które prezentują się bardzo elegancko. Ponadto album ze zdjęciami i życzeniami od waszych gości, to wspaniały sposób na wyjątkową pamiątkę z tego ważnego wydarzenia. Taką księgę gości znajdziesz na carpentry-shop.pl – koniecznie sprawdź!

Księga gości to nic innego jak elegancka książka, w której zaproszeni goście weselni wpisują życzenia, słowa płynące prosto z serca oraz złote myśli. Jest to znakomita okazja, aby dopisać słowa, których nie użyliśmy podczas składania życzeń. Napisać to co czujemy i co chcielibyśmy przekazać Młodej Parze na ich nowej drodze życia. To znakomita okazja, aby oprócz słów umieścić zdjęcie na przykład z foto budki. Ważne, aby księga gości, na którą się decydujecie, najlepiej odzwierciedlała Was, Waszą osobowość, a także charakter uroczystości. Można nawiązać do motywu wesela lub do koloru przewodniego.

Personalizowane pamiątki z dnia ślubu

Personalizowane pamiątki z dnia ślubu

Jeśli urządzamy wesele w stylu rustykalnym lub boho, to warto do kompletu zakupić księgę gości weselnych wykonaną z drewna. Wprost perfekcyjnie nawiąże do stylu wesela i dekoracji, wśród których drewno odgrywa kluczową rolę. W tej sytuacji warto zastosować w niej wzór rustykalnych kwiatów lub elementów boho. Jeśli ślub i wesele będzie w stylu glamour, to doskonale sprawdzi się księga gości z czarnymi kratkami, na których życzenia pisane są złotym pisakiem. To może stanowić wspaniałe i przepiękne oraz pełne klasy połączenie.

Księga gości weselnych to przede wszystkim pamiątką dla Młodej Pary, która może po nią sięgać w wolnej chwili lub jeśli ma potrzebę. To również atrakcja dla weselników, którzy mają szansę wykazania się i napisać kilka zdań, tak szczerze od serca. Nieraz nie ma takiej swobody wypowiedzi, jak podczas przelania słów na kartkę papieru. Księga gości doskonale sprawdza się gdy goście weselni chcą dodatkowo złożyć życzenia z okazji ich nowej i niezwykłej drogi.

2. Personalizowany album na zdjęcia

Spersonalizowane albumy ślubne. To nie tylko romantyczny i cudowny podarunek dla Nowożeńców, ale również znakomita pamiątka na resztę wspólnego życia. Album można zapełnić zdjęciami ze ślubu, bądź sesji narzeczeńskiej i wręczyć Młodej Parze podczas składania życzeń. Taki album to nie tylko książka z fotografiami, ale również piękna księga z personalizacją. Imiona Młodej Pary, data ślubu oraz wręcz cudowna grafika na białej okładce bardzo wyróżnia się spośród innych albumów. Jest możliwość doboru wzoru graficznego do motywu przewodniego wesela. Z pewnością Młoda Para będzie zachwycona. Do albumu można również wkleić zdjęcia z wesela oraz podróży poślubnej. Z pewnością jubilaci na pierwszą rocznicę ślubu ucieszą się z takiego podarunku, który wywoła uśmiech na twarzy i stanie się wyjątkową pamiątką. Wzruszeń będzie naprawdę sporo.

Taki spersonalizowany album będzie znakomitym dodatkiem do kwiatów lub koperty. Młoda Para będzie miała swój własny spersonalizowany album z dnia ślubu i sesji ślubnej. Dzięki spersonalizowaniu album staje się pamiątką, która przetrwa wiele lat. Album można podarować jako upominek ślubny lub idealnie sprawdzi się na podarunek z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Motyw dekoracji na okładce jest zgodny z obecnie panującymi trendami, dlatego taki album niewątpliwie zrobi wrażenie. Minimalizm i elegancka grafika sprawia, że album wyciągnięty po latach będzie również dobrze prezentował się, co w chwili otrzymywania. Album na zdjęcia ślubne to miejsce na przechowywanie najwspanialszych wspomnień, dlatego będzie to upominek dobrany z gustem i mający metaforyczne przesłanie.

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć − cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW