Strona główna » Świnoujście – W najbliższą sobotę 4 marca 2023r. ŚOT zaprasza na ostatnią wycieczkę, która organizowana jest w ramach akcji „Świnoujście jest fajne cały rok”. Bezpłatnie!

Świnoujście – W najbliższą sobotę 4 marca 2023r. ŚOT zaprasza na ostatnią wycieczkę, która organizowana jest w ramach akcji „Świnoujście jest fajne cały rok”. Bezpłatnie!

by Daniel SZYSZ

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ WYCIECZKĘ ZE ŚWINOUJSKĄ ORGANIZACJĄ TURYSTYCZNĄ

Unikalne fortyfikacje, których podziemia są prawdziwą kapsułą czasu i nabrzeże przy którym zbombardowano słynnego Lutzowa! Prawdziwe przyrodnicze cudo jakim jest starorzecze Świny i krótka podróż wyjątkową „łódką”. W najbliższą sobotę 4 marca 2023r. ŚOT zaprasza na ostatnią wycieczkę, która organizowana jest w ramach akcji „Świnoujście jest fajne cały rok”. Bezpłatnie!

Akcja, której celem było pokazanie, że świnoujskie wyspy są atrakcyjne o każdej porze roku trwała przez cały luty. Jedna z wycieczek – „Do bunkrów w dzikich rożach” – ze względu na pogodę została przełożona na 4 marca. Tak jak wszystkie wyprawy, które odbywają się w ramach akcji i ta dla mieszkańców oraz turystów jest całkowicie bezpłatna!

– Pamiętajcie proszę o dobrych butach, latarkach i humorze oraz kiełbasce i bułce na ognisko, którym zakończymy wyprawę – przypomina Agata Kucharska z biura organizatora akcji. – Jak zawsze zaplanowaliśmy też kilka niespodzianek! – dodaje.

To ósma aktywność na jaką zimą zaprasza Świnoujska Organizacja Turystyczna. W lutym poza trzema wycieczkami pieszymi i zwiedzaniem takich atrakcji, jak Fort Gerharda czy latarnia morska, obyły się również cztery wycieczki po Dzielnicy Uzdrowiskowej. Co ciekawe, te ostatnie oprowadzane były w dwóch językach – po polsku i niemiecku.

Zbiórka uczestników w sobotę 4 marca 2023r. na Przeprawie Promowej Karsibór po stronie wyspie Uznam. Godzina 11:00.

zaprasza
Świnoujska Organizacja Turystyczna

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.