Strona główna » Kwiaty przez internet – czy faktycznie jest drożej niż w lokalnej kwiaciarni?

Kwiaty przez internet – czy faktycznie jest drożej niż w lokalnej kwiaciarni?

by Świnoujście w sieci

Kwiaty to prezenty, które towarzyszą nam na każdą możliwą okazję. Idealnie sprawdzają się na ważne okazje – typu rocznica ślubu, urodziny, walentynki czy też tematyczne święta, jak Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Taty, Dzień Kobiet i tym podobne. Zakup oszałamiającego, wprawiającego w zachwyt bukietu może niekiedy wiązać się z wysokimi kosztami. Nie jest to nic dziwnego, gdyż za mrożącą krew w żyłach ceną, stoi zwykle adekwatna do niej jakość, która w tym wypadku może nie mieć sobie równych. Dodatkowo – radość, uśmiech i zadowolenie osoby obdarowanej jest bezcennym podarunkiem, jaki możemy otrzymać. Spora część społeczeństwa często zadaje sobie jednak dosyć ważne pytanie – czy kwiaty kupowane w internecie są droższe niż z lokalnej kwiaciarni? Odpowiadamy!

Kwiaty przez internet – czy faktycznie jest drożej niż w lokalnej kwiaciarni?

Kwiaty przez internet – czy faktycznie jest drożej niż w lokalnej kwiaciarni?

Czy kwiaty w internecie są droższe?

Nieustannie nurtujące wiele osób pytanie, znalazło w końcu jedną, a konkretną odpowiedź – nie. Skąd ta pewność? Wystarczy spojrzeć na ofertę, a tym samym ceny zaufanej i cieszącej się sporą popularnością kwiaciarni Euroflorist. Sklep ten proponuje najwyższą z możliwych jakości sprzedawanych produktów, na co składa się zarówno świeżość wysyłanego towaru, jak i dopracowany w każdym calu wygląd przykładowego bukietu. Ceny zaś są bardzo porównywalne do kwot, jakie można zobaczyć na etykietach, przechodząc obok wystawy sklepowej przydrożnej kwiaciarni.

Co składa się na cenę bukietu zakupionego w internecie?

Na cenę produktu zamówionego w kwiaciarni online składa się przede wszystkim:

  • Cena samego towaru – kupując w internecie, płacimy za niebagatelną jakość, perfekcyjną świeżość oraz doszlifowany wygląd zewnętrzny. Wszystkie te cechy składają się na idealny oraz długotrwale utrzymujący się świeży bukiet, który na długo zapadnie w pamięci obdarowanego.
  • Koszty ozdabiania i pakowania bukietów – wyjątkowo ozdobione oraz bezpiecznie zapakowane kwiaty są tak samo ważne, jak przepięknie pachnące roślinki oraz intencje nadawcy. W końcu pierwszego wrażenia nie da się zrobić drugi raz.
  • Cena ewentualnych dodatków, typu słodycze, kosze prezentowe i inne drobiazgi – wiele kwiaciarni internetowych, w tym także Euroflorist, proponuje zakup nie tylko kwiatów, ale również przepysznych smakołyków, które mogą tylko uświetnić darowany bukiet i odwzajemnić uczucia nadawcy.
  • Koszt wysyłki – kwiaty zamówione online siłą rzeczy muszą zostać dostarczone przez zaprzyjaźnionego z daną kwiaciarnią kuriera, który mimo niewygórowanych cen, nie może zrobić tego całkiem za darmo.

Mimo iż podane wcześniej koszty, mogą być przerażające, to ciekawym aspektem jest fakt, iż końcowa kwota całego zamówienia wcale nie odbiega od cen, jakie można spotkać w stacjonarnych kwiaciarniach. Sytuacja może być spowodowana dostarczaniem kwiatów, bukietów i innych dodatków przez florystykę online do wybranego sklepu stacjonarnego, który chcąc zarobić, musi klientowi narzucić marżę, przez co ostateczna cena zakupów niewiele się różni od końcowej kwoty zamówienia w internecie.

Czy można zaoszczędzić, kupując kwiaty w kwiaciarni internetowej?

Odpowiadając na pytanie – oczywiście, że tak. Dokonując zakupu obłędnego bukietu stworzonego tylko i wyłącznie z kwiatów najwyżej jakości, można zaoszczędzić przede wszystkim:

  • Czas – zakupy w stacjonarnej kwiaciarni wiążą się z koniecznością przyjazdu do wybranej placówki oraz powrotu do domu, co niekiedy może zająć kawałek popołudnia.
  • Pieniądze – kwotę zaoszczędzoną na paliwie, którą należałoby wydać dojeżdżając do lokalnej kwiaciarni, można przeznaczyć na większy, bardziej efektowny bukiet zakupiony online.

Wszystko więc co musisz zrobić to wejść na stronę internetową wybranej kwiaciarni, zapoznać się z jej szerokim asortymentem i zamówić dowolny produkt z dostawą pod wcześniej wymieniony adres. Szybkie i łatwe, a jakże zaskakujące.

zdjęcia: euroflorist.pl

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

5 × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW