Strona główna » Choszczno – Policja – Podsumowanie 2002 roku

Choszczno – Policja – Podsumowanie 2002 roku

by Świnoujście w sieci

Choszczno – Policja – ODPRAWA ROCZNA-PODSUMOWANIE PRACY CHOSZCZEŃSKICH POLICJANTÓW W 2022 ROKU

W Komendzie Powiatowej Policji w Choszcznie odbyła się odprawa roczna podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz efekty pracy funkcjonariuszy w minionym roku. W odprawie udział wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Ryszard Gan, przedstawiciele władz samorządowych miasta oraz powiatu, Prokuratury oraz przedstawiciele związków zawodowych policjantów.

Policja Choszczno

Policja Choszczno

Po dwuletniej przerwie w Komendzie Powiatowej Policji w Choszcznie została zorganizowana odprawa służbowa, na której zostały omówione wyniki jednostki osiągnięte w 2022r.

Odprawę służbową rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Choszcznie insp. Kazimierz Piotrowski uroczystym przywitaniem przybyłych gości oraz kadry kierowniczej choszczeńskiej komendy. W swoim wystąpieniu szczegółowo omówił efekty całorocznej pracy funkcjonariuszy i pracowników w 2022 roku. Przedstawił dane odnoszące się do pionu prewencji, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz wyniki pracy pionu kryminalnego za rok 2022. Komendant wspomniał także o czynniku mającym wpływ na poprawę stanu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu jakim były działania prewencyjne i profilaktyczne.

Insp. Kazimierz Piotrowski podziękował funkcjonariuszom oraz przedstawicielom władz samorządowych i Prokuratury za codzienną współpracę z naszą jednostką. Podkreślił jak ważne jest ich wsparcie.

W trakcie odprawy głos zabrała Starosta Choszczeński Wioletta Kaszak , która gratulowała policjantom dobrych wyników, dziękowała za owocną współpracę i podkreślała zaangażowanie funkcjonariuszy w realizacji zadań służbowych.

Następnie I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie – insp. Ryszard Gan, który ocenił pracę choszczeńskich policjantów i osiągnięte wyniki służby za ubiegły rok. Podziękował policjantom za zaangażowanie i wkład w osiągnięte wyniki oraz życzył sukcesów w dalszej służbie.

mł.asp. Magda Keplin

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzynaście + dwadzieścia =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW