Strona główna » Świnoujście – Kto powinien przygotowywać ucznia do egzaminu – nauczyciele w szkole czy nauczyciele na płatnych kursach ??

Świnoujście – Kto powinien przygotowywać ucznia do egzaminu – nauczyciele w szkole czy nauczyciele na płatnych kursach ??

by Daniel SZYSZ

Świnoujście – Kto powinien przygotowywać ucznia do egzaminu – nauczyciele w szkole czy nauczyciele na płatnych kursach ??

Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych Urząd Miasta Świnoujście przesłało do mediów informacje o możliwości uczestnictwa w kursie przygotowawczym do egzaminów ósmoklasistów i matury – kurs płatny

Na usta ciśnie się pytanie – czy do takich egzaminów – uczniowie powinni być przygotowani w szkole czy na dodatkowo płatnych kursach ??

 

Pamiętacie:

Strajk nauczycieli w Świnoujściu ?? – nie będzie egzaminów i promocji do kolejnej klasy ??


 

Treść oferty:

Oferta kursów dla uczniów klas ósmych i maturzystów

Zachęcamy rodziców i uczniów ze Świnoujścia do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty kursów dla uczniów klas ósmych i maturzystów prowadzonych w formule online (1x w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej i egzaminu maturalnego z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego.

– Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 75%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji – mówi Edyta Sawicka, naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Świnoujście.

Co zyskają uczniowie?
· dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych
· omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne
· zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole
· nadrobią zaległości

Co otrzymają rodzice?
· korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów
· 218,75 zł za kurs z jednego przedmiotu przy cenie podstawowej za kurs 875 zł
· wsparcie i pomoc dla swoich dzieci

Kurs dla uczniów klas ósmych oraz dla maturzystów składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (1x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

Jesteś rodzicem lub uczniem? Pomożemy Ci ogarnąć lekcje! Wejdź na https://sklep.lecturus.pl i sprawdź jaki rabat przygotował Twój Samorząd!
Zachęcamy gorąco do skorzystania z tej propozycji! Kursy to szansa dla naszych dzieci na lepsze wyniki w nauce, to wyrównanie barier i poprawienie dostępności do wiedzy, jakiej do tej pory nie było w polskiej przestrzeni edukacji.

LECTURUS Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego łączy doświadczenie najlepszej kadry, nowoczesne narzędzia nauki i komunikacji on-line sprawdzone podczas pandemii, powszechnie dostępne na smartfonie, laptopie czy komputerze. Partnerem Lecturus Sp. z o.o. jest fundusz inwestycyjny TISE SA Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, który tworzą instytucje zajmujące się finansowaniem projektów społecznych i etycznych. Lecturus jest twórcą i skutecznie wdraża od 2020 roku platformy nauczania on-line. Dowiedz się więcej na www.lecturus.pl

 

 

Strajk Nauczycieli – Plaga zwolnień lekarskich wśród strajkujących nauczycieli.

 

 

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

1 × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.