Strona główna » Świnoujście – Pożegnanie strażaka przeniesionego do innej jednostki organizacyjnej

Świnoujście – Pożegnanie strażaka przeniesionego do innej jednostki organizacyjnej

by Świnoujście w sieci

Pożegnanie strażaka przeniesionego do innej jednostki organizacyjnej

W dniu 29 grudnia 2022 r. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przeniesienia służbowego strażaka do dalszego pełnienia służby w innej jednostce organizacyjnej.

Zdjęcie przedstawia 3 funkcjonariuszy KM PSP w Świnoujściu umundurowanych w mundury wyjściowe z sznurami. Od lewej Komendant Miejski st. kpt. Marek Wieczorek, dowódca sekcji asp. Paweł Łoś oraz Zastępca Komendanta Miejskiego st. bryg. Tomasz Wojciechowski. Strażacy stoją przy ścianie koloru białego na tle sztandaru Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu
Decyzją Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dniem 01 stycznia 2023 r. asp. Paweł Łoś został przeniesiony do dalszego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.

Przenoszony zaczął pełnić służbę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu na stanowisku starszy ratownik od 01 września 2016 r. Podczas blisko 6 letniej służby wielokrotnie wykazał się profesjonalizmem i zaangażowaniem w służbie. W przebiegu swojej kariery zawodowej awansował na stanowisko dowódcy sekcji, które pełni do 31 grudnia 2022 r.

W imieniu swoim oraz całej załogi podziękowania za służbę złożył Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st. kpt. Marek Wieczorek. Przenoszący się do innej jednostki strażak odebrał również wiele serdecznych życzeń wszelkiej pomyślności i powodzenia od kolegów i koleżanek.

Dziękujemy Pawłowi za wspólnie spędzony czas i życzymy powodzenia w nowym miejscu pełnienia służby.

Opracowanie: kpt. Paweł Piorun, KM PSP w Świnoujściu

Zdjęcia: KM PSP w Świnoujściu

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jeden × jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW