Strona główna » E-zwolnienie – zwolnienie lekarskie bez wychodzenia z domu

E-zwolnienie – zwolnienie lekarskie bez wychodzenia z domu

by Świnoujście w sieci

Kiedy dopadła Cię choroba, bądź po prostu potrzebujesz konsultacji lekarskiej, nie musisz czekać w długiej kolejce na wizytę możesz skorzystać z wizyty lekarskiej za pośrednictwem internetu. W ten sposób, jeśli zachodzi potrzeba możesz uzyskać e-zwolnienie. Kiedy z powodu choroby nie możesz wykonywać pracy, potrzebujesz zwolnienia lekarskiego. Teraz możesz otrzymać l4 online zaciszu domowym. Dlatego warto skorzystać z konsultacji online. 

Wizyta lekarska bez wychodzenia z domu

Podczas wizyty za pośrednictwem internetu lekarz określa stan zdrowia pacjenta, jeśli trzeba może także dać zwolnienie lekarskie online, receptę, bądź e-skierowanie. Można to zrobić w kilku krokach, a dla Ciebie będzie znacznie bardziej komfortowe. Możliwością uzyskania e zwolnienia. 

Jak odbyć konsultację online?

Dzięki nowym technologiom wygodnie możesz skonsultować się z lekarzem specjalistą, otrzymać potrzebną receptę w ciągu 1h przez 24h przez 7 dni w tygodniu. Już nie musisz się martwić, że skończył Ci się lek, a jest weekend. Masz do wyboru kilka opcji, jeśli mowa o teleporadzie – czat, video, bądź telefon. Jeśli Ci wygodniej, możesz otrzymać zwolnienie przez telefon. Następnie dokonaj wyboru lekarza o interesującej cię specjalizacji. Tego wszystkiego dokonasz zakładając konto oraz opłacając konsultację. Jest to szybki i bardzo skuteczny sposób na otrzymanie diagnozy. Lekarz ogólny może wystawić zwolnienie. Dużym komfortem jest to, że e-zwolnienie możesz otrzymać w ciągu godziny, bez wychodzenia z domu. Za sprawą Telemedi, istenieje taka możliwość przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Jest to niesamowicie wygodna opcja, nie musisz tracić czasu na stanie w kolejce, możesz się w pełni skupić na dochodzeniu do zdrowia.

Zwolnienie lekarskie w formie elektronicznej

Jeżeli zastanawiasz się jak uzyskać zwolnienie online, to nic prostszego. Wystarczy zrealizować kilka kroków, gdy okazuje się, że dopadła Cię choroba, nie możesz wykonywać swojej pracy. Nie musisz już przynosić papierowego zwolnienia. 

 Zwolnienie online jest możliwe i ma taką samą wartość, jak te otrzymane podczas wizyty w placówce. Lekarz przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad, przeczyta dokumentację medyczną. W niektórych przypadkach potrzebny jest  raport medyczny, dzięki któremu konsultacja medyczna będzie znacznie łatwiejsza. Wszelkie niezbędne informacje na temat pacjenta, uzupełnione przez niego w formularzu zostaną wysłane do lekarza i odpowiednio przez niego przeanalizowane. Twoja historia leczenia jest niezwykle ważna, do wskazania odpowiedniego sposobu leczenia i określenia diagnozy. Nie musisz się obawiać – zwolnienie lekarskie otrzymane podczas teleporady jest legalne, wizyta nie musi się odbywać w gabinecie lekarskim z lekarzem specjalistą, czy internistą. 

L4 (e-Zla) w formie elektronicznej 

Jeżeli lekarz na podstawie wywiadu medycznego, po określeniu stanu zdrowia oceni, że nie możesz wykonywać swojej pracy – otrzymasz l4, na niezbędną do wyzdrowienia liczbę dni. Kiedy lekarz online wystawia elektroniczne zwolnienia z przyczyn zdrowotnych, wówczas dostaną się one do systemu zus oraz do twojego pracodawcy. Papierowe zwolnienie już nie musi być zawożone specjalnie do pracy, w elektronicznym zwolnieniu są dane pacjenta oraz inne ważne informacje, co jest bardzo ważne, zwłaszcza dla systemu zakładu ubezpieczeń społecznych. Zaświadczenie lekarskie jest niezbędne  do otrzymania zasiłku chorobowego. E zwolnienie pracownika pracodawca otrzymuje po chwili, nie musi wersji papierowej specjalnie dostarczyć pracodawcy pracownik. 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW