Strona główna » Pomóżmy Olusiowi

Przedstawiam Wam mojego synka Olusia, który urodził się z chorym serduszkiem.

Posiada liczne ubytki przegrody międzykomorowej typu Fallota i niewydolność serca.

Życie codzienne z niewydolnością wygląda tak, że Olek męczy się przy każdej czynności, również przy tak podstawowej jak oddychanie. Picie mleczka jest dla niego jak maraton, złości się bo jest głodny a w trakcie jedzenia musi odpoczywać żeby mieć siłę jeść dalej. Ma duszności, lepiej oddycha mu się w chłodnych niż w ciepłych pomieszczeniach. Jakiekolwiek infekcje mogą być dla niego bardzo niebezpieczne dlatego trzeba bardzo uważać żeby nie złapał katarku ani kaszelku. Z tego powodu ma zakaz odwiedzin i przebywa wyłącznie z rodzicami i babcią.
Dodatkowo Olek ma wadę kręgosłupa, tzw. kręgi motyle, co wymaga fizjoterapii, jednak przy obecnej wadzie serca można z nim ćwiczyć tylko przez chwilę a więc efekty są znacznie mniejsze niż u osoby ze zdrowym sercem.
Nasze maleństwo w swoim sześciomiesięcznym życiu przeszło już trzy operacje, a przed nami jeszcze ta najważniejsza – operacja serca.
Olek jest podopiecznym fundacji Serce Dziecka, w ramach której prowadzimy zbiórkę celową na leczenie i rehabilitację Olka.
Jeśli ktoś z Was miałby ochotę pomóc naszemu dzielnemu maleństwu to gorąco zachęcam do:
1) przekazania 1,5% podatku w najbliższym rozliczeniu rocznym PIT. Wypełniając PIT należy wpisać: KRS 0000266644, a w polu informacje dodatkowe: ZC 8984 Aleksander Warzocha;
2) wpłaty darowizny na konto Fundacja Serce Dziecka, ul. Dereniowa 2 lok. 6, 02-776 Warszawa o numerze PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843 koniecznie z dopiskiem: ZC 8984 Aleksander Warzocha.
Za wszelką pomoc dziękuję w imieniu swoim i Olusia

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwa × cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW