Strona główna » Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu w Narodowe Święto Niepodległości – 11 Listopada

Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu w Narodowe Święto Niepodległości – 11 Listopada

by Świnoujście w sieci

Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu w Narodowe Święto Niepodległości – 11 Listopada

👉Wojskowa gra terenowa – zawody społeczno-obron Wojskowa gra terenowa ne, które będą zlokalizowane wokół jednostek wojskowych, miejsc pamięci oraz skwerów i placów miast. Zawody odbędą się w każdym województwie – po jednej grze na województwo. Celem tak pomyślanej zabawy jest promowanie postaw patriotycznych i obronnych, przeżycie obchodów Narodowego Święta Niepodległości w połączeniu z dbałością o zdrowie społeczeństwa oraz promocja służby wojskowej. – Będzie to czas spędzony na wojskowej rywalizacji, a jednocześnie świetny sposób na uczczenie Biało-Czerwonej. Gwarantujemy dobrą zabawę i zapewnimy wojskowe wyżywienie – zapewniają organizatorzy.

Konkurencje w ramach wojskowych gier terenowych będą miały charakter zespołowy. Zgłoszone drużyny to maksymalnie 5-osobowe grupy. Mogą to być grupy przyjaciół, reprezentacje klas mundurowych, organizacje proobronne, rodziny. Udział drużyn jest całkowicie bezpłatny.

👉Jedyne co trzeba zrobić przed startem, to zarejestrować się. Rejestracja zespołów odbędzie się telefonicznie lub mailowo. Rozpoczyna się 27 października i potrwa do 11 listopada br. Zgłoszenia można dokonać dzwoniąc na numer 695-875-732 lub wysyłając e-mail: ra.bednarczyk@ron.mil.pl.

👉Startujemy o godzinie 10.00 – Hala Sportowa – ul. Aleja Żołnierza 37, Stargard, bez względu na warunki atmosferyczne. Z uwagi na temperaturę, ale i uwzględniając charakter zawodów, warto zadbać o odpowiedni ubiór (sportowe buty, długie spodnie, kurtka/bluza, czapka, rękawiczki). Koniec zawodów jest planowany o godz. 16:00.
👉Każdy zespół na zakończenie otrzyma pamiątkowy dyplom. Wojskowym grom terenowym towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, w tym poczęstunek w formie wojskowej grochówki.

Wydarzenie FACEBOOK
https://fb.me/e/2XQjx4nIA
Więcej szczegółów :
cutt.ly/TNhPRNx

Świnoujście: Dojazd i wyjazd z tunelu w Świnoujściu – Zobacz wizualizację

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

1 × jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW