Acuvue Oasys Hydraclear – idealne rozwiązanie dla Twoich oczu

Acuvue Oasys Hydraclear – idealne rozwiązanie dla Twoich oczu

Acuvue Oasys Hydraclear – idealne rozwiązanie dla Twoich oczu

Chcesz doskonale widzieć, a zarazem mieć pełną wygodę w życiu codziennym? Jeśli tak, zapomnij o okularach – postaw zamiast tego na nowoczesne soczewki kontaktowe, dzięki którym osiągniesz bez problemu te dwa efekty. A ponieważ ich wybór jest na rynku ogromny, warto wiedzieć, które stosować, aby czuć się naprawdę komfortowo.

Podpowiadamy – warta uwagi propozycja to Acuvue Oasys Hydraclear. Dlaczego? Przeczytaj i dowiedz się tego!

Hydraclear – technologia stworzona specjalnie dla Ciebie

 Acuvue Oasys Hydraclear to najnowsza generacja soczewek kontaktowych o wysokim uwodnieniu. Jego zagwarantowaniu służy zastosowana w nich technologia Hydraclear. Umożliwia osiągnięcie nawilżenia, które odpowiada naturalnemu filtrowi łzowemu, a co za tym idzie – soczewka staje się dla gałki ocznej czymś naturalnym i nie jest wykrywana jako ciało obce, co wiązałoby się z uczuciem podrażnienia i obecności czegoś nienaturalnego w oku.

Ponadto odpowiedni poziom wilgotności chroni przed osadzaniem się w nim zanieczyszczeń z powietrza oraz ma kolosalny wpływ na redukcję uczucia jego zmęczenia. Nosząc Acuvue Oasys Hydraclear nawet po całym dniu intensywnej pracy przed monitorem komputera Twoje oczy będą czuć się świeżo. Na gałce nie powinny pojawiać się także popękane żyłki, co wpływa nie tylko pozytywnie na wygląd, ale również Twoje samopoczucie.

Acuvue Oasys Hydraclear to nowoczesny materiał wykonania

Soczewki Acuvue Oasys Hydraclear zostały wykonane z materiału o nazwie Senofilcon A. Jest to wysoce specjalistyczne, nowatorskie połączeniu silikonu i hydrożelu. Materiał ten cechuje niezwykła lekkość, cienkość i elastyczność. Dzięki tym cechom doskonale przylega do gałki ocznej i masz pewność, że nie będzie przesuwać się nawet przy gwałtownych aktywnościach, jak gra w piłkę czy ćwiczenia na siłowni.

Warto dodać, ze Senofilcon A ma wysoki poziom przepuszczania tlenu, a więc nie blokuje w żaden sposób jego dopływu do gałki ocznej. To istotne zwłaszcza w sytuacji, gdy przebywasz w klimatyzowanych pomieszczeniach lub miejscach, gdzie powietrze jest wysuszone. W ten sposób Twoje oko może cieszyć się pełnym zdrowiem, a Ty zyskujesz na komforcie. 

Acuvue Oasys Hydraclear – zdobądź je w najlepszej cenie

Wyprodukowane przez Acuvue soczewki korekcyjne Oasys Hydraclear to propozycja, koło której nie można przejść obojętnie. Chcesz je wypróbować? Na stronie trendyopticians.pl są dostępne najlepszej cenie. Już dzisiaj zobacz, jaki jest ich koszt i zamów parę dla siebie!

Related posts

Czy kupowanie followersów się w ogóle opłaca?

Przegląd największych statków kontenerowych na świecie

Wynajem powierzchni handlowych – dlaczego warto skorzystać z usług doradców?