Strona główna » Świnoujście – Policja – Poszukiwany mieszkaniec Stargardu – ukrywał się w naszym mieście

Świnoujście – Policja – Poszukiwany mieszkaniec Stargardu – ukrywał się w naszym mieście

by Świnoujście w sieci

POSZUKIWANY 5 LISTAMI GOŃCZYMI ZATRZYMANY PRZEZ STARGARDZKICH POLICJANTÓW NA TERENIE ŚWINOUJŚCIA

Dobre rozpoznanie i policyjna czujność przynosi pozytywne efekty. Właśnie dzięki tym staraniom policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób stargardzkiej komendy na terenie Świnoujścia zatrzymali mieszkańca Stargardu, który poszukiwany był 5 listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary 6 lat pozbawienia wolności za przestępstwa, których się dopuścił.

Do stargardzkich policjantów każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Celem funkcjonariuszy jest ustalenie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymanie. Powód ukrywania się przed wymieram sprawiedliwości może być tylko jeden, chęć uniknięcia kary i pozostania, jak najdłużej na wolności. Nie udało się to jednak 29 latkowi, który został zatrzymany przez stargardzkich kryminalnych.

Szereg czynności operacyjnych pozwoliło funkcjonariuszom ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego stargardzianina. Dobre rozpoznanie doprowadziło do jego zatrzymania w miejscowości Świnoujście. Mężczyzna od 2017 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany był na podstawie 5 listów gończych i nakazu doprowadzenia. 29- latek trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 6 lat.

mł. asp. Justyna Siwarska

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

10 + 14 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.