Strona główna » UKRADŁ PALIWO I TŁUMACZYŁ, ŻE ZAPŁACI NASTĘPNEGO DNIA.

UKRADŁ PALIWO I TŁUMACZYŁ, ŻE ZAPŁACI NASTĘPNEGO DNIA.

by Świnoujście w sieci

UKRADŁ PALIWO I TŁUMACZYŁ, ŻE ZAPŁACI NASTĘPNEGO DNIA.

Policjanci z jednostki policji w Wałczu zatrzymali 47 letniego sprawcę kradzieży paliwa i oleju napędowego. Wczoraj sprawca w trybie przyspieszonym doprowadzony został przed oblicze sądu, który zastosował wobec niego karę grzywny wysokości tysiąca złotych i pokrycie kosztów w całości.

Wczoraj około godziny 15.00 policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie o kradzieży paliwa w ilości prawie 40 litrów i litra oleju napędowego na kwotę 301,99 złotych. Do kradzieży doszło na jednej ze stacji paliw na terenie gminy Mirosławiec. Dyżurny jednostki w związku ze zdarzeniem zadysponował na miejsce patrole policji.

Wskazany pojazd został dostrzeżony przez patrol drogówki na obwodnicy Wałcza. Kierujący został zatrzymany. Okazał się nim obywatel Gruzji zamieszkały w województwie małopolskim. Wczoraj 47-latek w obecności biegłego tłumacza usłyszał zarzut kradzieży. Swoje zachowanie tłumaczył brakiem pieniędzy i tym, że zapłatę miał zamiar uiścić następnego dnia. Mężczyzna został doprowadzony w trybie przyspieszonym do sądu, gdzie usłyszał wyrok. Sąd na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego zastosował wobec 47-latka karę grzywny wysokości tysiąca złotych oraz pokrycie wszystkich kosztów czyli zapłata za skradzione paliwo i pokrycie kosztów sądowych.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jedenaście − 9 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW