Strona główna » OnkoRejs w Świnoujściu

2 lipca po 7 – dniowym marszu, przemierzając trasę 108 km (Kołobrzeg, Międzyzdroje, Świnoujście) zawitałyśmy do Świnoujścia, jak zawsze czekała tu na nas zaprzyjaźniona od lat z OnkoRejsowiczami życzliwa ekipa: Zosia, Ola i Marysia.

Świnoujście, to ostatni etap naszego marszu, podczas którego staramy się nagłaśniać wagę badań profilaktycznych.
W Świnoujściu zorganizowano nam wiele atrakcji między innymi mogłyśmy dzięki uprzejmości Pana Pawła Caban podziwiać z pokładu meleksa piękno Świnoujścia .

Zaproszono nas na obiad sponsorowany przez Terminal Promowy w Świnoujściu, który reprezentowała Pani Grażyna Bejster, za który dziękujemy. Dziękujemy serdecznie Pani Agnieszce Stój,która corocznie wspiera naszą inicjatywę.

Otrzymałyśmy od Urzędu Miasta Świnoujście zaproszenie na koncert Solistów Opery, za co składamy podziękowania na ręce Pani Sylwii Filipcewicz- Fąfara Po tak wyczerpującym dniu mogłyśmy zawitać w progi niezwykle gościnnego Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego, gdzie dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Krystyny Makowskiej mogłyśmy spędzić nocleg. Pani Dyrektor bardzo dziękujemy za otwartość i okazane serce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom tym dużym i małym, bez Was świnoujski etap Onkorejsu Granicami Polski nie mógłby się odbyć. Dziękujemy Urzędowi Miasta Świnoujście, Terminalowi Promowemu Świnoujście, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno Wychowawczemu Świnoujście, piekarni ,,Mewa,, ,cukierni ,,Milli Vanilli,, , cukierni ,,Słodki Przystanek,, Balony i Dekoracje ,,GoDon’’ . Dziękujemy też za zaangażowanie i okazaną życzliwość Zosi Sołtysik, Oli Namyślak, Marylce Izotow.

Do wszystkich mieszkańców Świnoujścia i nie tylko ślemy przesłanie  nawet z rakiem można i trzeba żyć pięknie i aktywnie.

Info ZOFIA SOLTYSIK

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

piętnaście − pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW