OTWARCIE SEZONU Z RADIEM SZCZECIN

Lato, wakacje, słońce i …… plaża. Oto wakacyjne Międzyzdroje, miasto, którego hasło promocyjne na ten letni czas brzmi „Międzyzdroje – między naturą i kulturą”.

Nadmorska natura, w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego nastraja do wypoczynku, wytchnienia i odrobiny szaleństwa. My to Wam zapewnimy! W pierwszych wakacyjnych dniach już w ten weekend na plaży ostro działamy! Zapraszamy do naszych plażowych Stref – Strefy Malucha i Strefy Aktywności Sportowej gdzie można aktywnie spędzać czas. W piątek w Strefie Aktywności, która znajduje się przy zejściu B ( przy ul. Pomorskiej ) w godz. 10:00 – 12:00 i 17:00 – 19:00 prowadzimy aktywne zajęcia sportowo – rekreacyjne.

W sobotę i niedzielę w godz. 11:00 – 15:00 proponujemy turnieje: piłki nożnej Beach Soccer ( sobota ) i piłki siatkowej ( niedziela ), w godz. 15:00 – 18:00 – specjalne animacje dla dzieci. Zapraszamy również do Miejskiej Strefy Malucha – wejście E przy molo, gdzie w tym roku zamontowaliśmy dwa nowe urządzenia. Na plaży dumnie stanął kolorowy zamek, który na pewno dostarczy dzieciakom mnóstwa wrażeń i zabawy. I właśnie w tym miejscu w niedzielę 26 czerwca br. wspólnie z Radiem Szczecin od godz. 10:00 do 16:00 zaplanowaliśmy oficjalne otwarcie sezonu w Międzyzdrojach. Zgodnie z programem o godz. 11:00 nastąpi oficjalnie wciągnięcie Błękitnej Flagi na maszt, którą uzyskaliśmy dla kąpieliska Międzyzdroje oraz mariny w Wapnicy, spełniając wymagania w zakresie jakości wody, działań na rzecz edukacji ekologicznej, bezpieczeństwa oraz jakości prowadzonych usług. O godz. 12:00 w rytmach marenge i bachiaty zumbujemy z dziewczynami z grupy Alifitness Międzyzdroje pod czujnym okiem trenerki Alicji Taratajcio.

A ponieważ jesteśmy na plaży, gdzie o nasze bezpieczeństwo dbają ratownicy WOPR, to na naszym wydarzeniu nie może ich zabraknąć. Pokaz ratownictwa wodnego rozpocznie się o godz. 13:00. Przez cały czas trwania imprezy w przygotowanej strefie chillout będą prowadzone konkursy, gry i zabawy plażowe, a także wywiady z zaproszonymi gośćmi. A to wszystko okraszone relacjami na żywo w radio Szczecin.
Zapraszamy! Poczuj wakacje w Międzyzdrojach!

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News