Strona główna » Świnoujście – Honorowy krwiodawco – sprawdź czy możesz jechać autobusem za darmo

Świnoujście – Honorowy krwiodawco – sprawdź czy możesz jechać autobusem za darmo

by Świnoujście w sieci

Świnoujście – Honorowy krwiodawco – sprawdź czy możesz jechać autobusem za darmo

——

UWAGA HONOROWI KRWIODAWCY

Z dniem 30 czerwca 2022 r. tracą ważność legitymacje uprawniające honorowych krwiodawców do bezpłatnych przejazdów autobusami „Komunikacji Autobusowej” Sp. z o. o. w Świnoujściu, wydane przez Prezydenta Miasta Świnoujście w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście.

Od dnia 1 lipca 2022 r. dokumentem uprawniającym do bezpłatnych przejazdów dla osób posiadających tytuł „Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi” będzie legitymacja Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi wydana przez Zarząd Główny/Okręgowy PCK.

Podstawa prawna:

Uchwała Nr LXIII/494/2022 Rady Miasta Świnoujście z dnia 28 kwietnia 2022 r. zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia opłat za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Miasto Świnoujście – „Komunikację Autobusową” Sp. z o.o. w Świnoujściu, ustalenia uprawnień do przejazdów bezpłatnych i ulgowych, ustalenia opłat dodatkowych oraz zatwierdzenia Regulaminu przewozów osób i rzeczy w pojazdach lokalnego transportu zbiorowego „Komunikacji Autobusowej” Sp. z o.o. w Świnoujściu.

WZ UM Świnoujście

 

Apelujemy do Polskiej Fundacji Narodowej o aktywniejsze promowanie polskiej turystyki zagranicą. Tego potrzebują przedsiębiorcy

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

15 − 14 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW