Strona główna » Świnoujście – UWAGA – NA WARSZOWIE. UWAGA. ZMIANY W RUCHU.

Świnoujście – UWAGA – NA WARSZOWIE. UWAGA. ZMIANY W RUCHU.

by Daniel SZYSZ

NA WARSZOWIE. UWAGA. ZMIANY W RUCHU.

Na ulicach Skandynawskiej i Wolińskiej, w związku z robotami prowadzonymi w ramach budowy tunelu pod Świną oraz pracami związanymi z planowaną budową drogi ekspresowej S3, prosimy kierowców o zwiększoną uwagę i ostrożną jazdę.

W poniedziałek 13 czerwca 2022 r. zmienione zostaną pasy ruchu, którymi prowadzony będzie ruch w poszczególnych kierunkach na ulicy Skandynawskiej pomiędzy ulicą Duńską a ulicą Ludzi Morza.

Zwężenie jezdni zostanie przesunięte na południową stronę ulicy. Skrajnym pasem ruchu po północnej stronie będzie odbywał się ruch z ulicy Wolińskiej i z ulicy Ludzi Morza przez ulicę Skandynawską w kierunku ulicy Duńskiej.

Pasem ruchu na środku jezdni będzie obywał się ruch od strony ulicy Duńskiej w kierunku ulicy Wolińskiej i ulicy Ludzi Morza, wszystkie trzy relacje (w prawo w ulicę Ludzi Morza, na wprost w ulicę Wolińską i w lewo w ulicę Ludzi Morza) tymczasowo będą wykorzystywały wspólny pas ruchu.

WIZ UM Świnoujście

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.