Strona główna » Lidl rozda użytkownikom swojej aplikacji 10zł!

Lidl rozda użytkownikom swojej aplikacji 10zł!

by Daniel SZYSZ

Lidl rozda użytkownikom swojej aplikacji 10zł! Jest jeden prosty warunek, ale trzeba się spieszyć.

W ciągu ostatnich tygodni sieć Lidl Polska na każdym kroku proponuje dodatkowe promocje i możliwości chroniące polskie rodziny przed inflacją. Po niedawno rozpoczętym tygodniu XXL, w którym klienci mogą zaoszczędzić nawet 40% na wybranych artykułach, firma przygotowała akcję specjalną dla użytkowników aplikacji Lidl Plus – dodatkowy kupon 10 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym Lidl Polska.

Aby otrzymać specjalny kupon, wystarczy spełnić jeden warunek. Od środy 18.05 do soboty 21.05 podczas zakupów należy zrealizować jeden z kuponów dostępnych w aplikacji Lidl Plus (w akcji nie biorą udziału kupony z ofertą alkoholową, w tym kupony piwne). W zamian każdy klient otrzyma kupon pozwalający na obniżenie o 10 zł rachunku za kolejne zakupy za min. 100 zł. Klienci muszą się jednak spieszyć – na wykorzystanie vouchera będą mieć 3 dni od jego otrzymania. Miłośników promocji na pewno ucieszy fakt, że kuponu można będzie użyć, kupując niemal każdą z dostępnych kategorii produktów od świeżej żywności po elektronikę dostępną na półkach sklepów. Szczegóły promocji będzie można sprawdzić w aplikacji Lidl Plus.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

osiem − 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.