Strona główna » „Pierwsza Piłka” zawitały do Świnoujścia

“Pierwsza Piłka” zawitały do Świnoujścia

by Świnoujście w sieci

W dniu 7.05.2022r. w sobotę rozgrywki ZZPN “Pierwsza Piłka” zawitały do Świnoujścia. Przy pięknej, słonecznej pogodzie na boisku przy ul. Matejki byliśmy organizatorami turnieju w kat. Żak oraz Orlik Starszy.

Na wyspę zawitały drużyny: Jantar Dziwnów, Iskra Golczewo, Fala Międzyzdroje, Gryf Kamień Pomorski oraz gospodarze Winkids Świnoujście.

Mecze były rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym”. W kat. Żak mecze trwały 1×15 minut, natomiast w Orliku Starszym 1×20 minut.

Turniej przerodził się w piknik w przyjaznej atmosferze w trakcie którego mogliśmy podziwiać emocjonującą grę wszystkich młodych piłkarzy.

Podczas turnieju przeprowadzono konkursy z wiedzy na temat Unity Line, Uzdrowisko Świnoujście S.A. i Hotel Trzy Wyspy.Nagrodami były upominki niespodzianki.

Dzięki współpracy z MOPR i Klubem Rodzica Zastępczego w Świnoujściu poprzez rozdawanie ulotek promowaliśmy i zachęcaliśmy do pozostania rodzicem zastępczym. Turniej odbył się dzięki wsparciu za które bardzo dziękujemy: McDonald’s Świnoujście, Hotel Trzy Wyspy, Unity Line, Uzdrowisko Świnoujście, Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz.

O słodki poczęstunek i oprawę techniczną zadbali niezawodni rodzice zawodników AP Winkids i przyjaciele. – Dziękujemy.

fot. Rodzice

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

cztery × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW