Strona główna » Międzyzdroje – Kinga Łata stoi za sukcesem Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Międzyzdroje – Kinga Łata stoi za sukcesem Wave Międzyzdroje Resort & SPA

by Świnoujście w sieci

Kinga Łata stoi za sukcesem Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Stanowisko Dyrektora Generalnego Wave Międzyzdroje Resort & SPA powierzono Kindze Łacie. Zarządza pierwszym obiektem w Międzyzdrojach o standardzie 5-gwiazdek, w którym pracuje niemal 100 pracowników.

Goście mogli rezerwować pobyty od 29 kwietnia 2022, a za przygotowanie otwarcia odpowiadała Kinga Łata, która rok wcześniej rozpoczęła pracę przy pierwszym projekcie condohotelowym Green House Development. Jest także Członkiem Zarządu spółki Green House HM, która jest operatorem obiektu.
– Najbardziej ekscytującym, ale jednocześnie wymagającym czasem dla każdego dyrektora hotelu jest otwarcie i skompletowanie zespołu. Od początku chcieliśmy stworzyć miejsce wyróżniające się nie tylko w Międzyzdrojach i sądząc po ocenach naszych pierwszych gości udało się nam to w 100% – powiedziała Kinga Łata, Dyrektor Generalny Wave Międzyzdroje Resort & SPA. – Chcemy zachwycać gości nie tylko architekturą i wystrojem wnętrz, ale przede wszystkim pełnym wachlarzem usług oraz życzliwym profesjonalizmem personelu. Niedługo otwieramy autorski Wave Beach Concept, który wprowadzi nowy standard spędzania czasu na plaży – dodała.
Jest absolwentką germanistyki Uniwersytetu Szczecińskiego. Od początku drogi zawodowej związana z hotelarstwem i turystyką. Przygodę z branżą rozpoczęła w biurze podróży TUI. W swojej karierze zarządzała ponad 20 hotelami, w większości 4- i 5-gwiazdkowymi, w tym również międzynarodowych marek. Przez 4 lata stała na czele polskiej sieci hotelowej, która ma w swoim portfolio kilkanaście obiektów. Wolny czas spędza z rodziną oraz na długich spacerach plażą ze swoim psem.

O Wave Międzyzdroje Resort & SPA
Wave Międzyzdroje Resort & SPA położone jest w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim zejściem na plażę. Obiekt tworzy 100 apartamentów o powierzchni od 37 do 57 m kw. Każdy składa się z salonu i wydzielonych 1 lub 2 sypialni oraz prywatnego tarasu. Główną atrakcją jest zlokalizowany na zielonym dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami. Saunarium tworzą 4 sauny, tężnia solankowa i strefa relaksu. Strefa wellness oferuje rytuały na basie naturalnych marek Saint Molo oraz Rosafilo. W utrzymaniu sprawności pomoże Fitness Club wyposażony w sprzęt Technogym, a w Kids Zone na dzieci czekają m.in. ścianka wspinaczkowa, małpi gaj, czy gry interaktywne. Oferta kulinarna to przede wszystkim sezonowe potrawy skomponowane z ryb oraz świeżych i lokalnych składników. Na terenie kompleksu stworzona została przestrzeń bez samochodu. Podziemny parking eliminuje ruch do niezbędnego minimum.

O deweloperze
Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i w 100% z polskim kapitałem. W portfolio firmy znajdują się takie inwestycje, jak: nowoczesne osiedla, luksusowe apartamentowce oraz powierzchnie komercyjne. Grupa rozwija segment nieruchomości luksusowych i premium, a także pod marką Green House Hospitality buduje i kompleksowo zarządza obiektami hotelowymi. Green House Development współpracuje z kreatywnymi biurami architektonicznymi, co gwarantuje nowoczesną stylistykę i wysoką funkcjonalność realizowanych inwestycji. Green House Development, za swoje dotychczasowe realizacje, został doceniony w branży otrzymując tytuły: Najlepszej Jakości Quality International, czy Rzetelnej Firmy.

Więcej informacji:
www.wavemiedzyzdroje.pl
www.greenhousedevelopment.pl

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

18 − 15 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW