Strona główna » Podawali fałszywe dane – zatrzymani przez policjantów

Podawali fałszywe dane – zatrzymani przez policjantów

by Daniel SZYSZ

39 – latek poszukiwany Listem Gończym i czterema nakazami doprowadzenia do tej pory ukrywał się poza granicami kraju. W Szczecinie znajdował się przejazdem. Został rozpoznany i zatrzymany przez policjantów z Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej. Najbliższe 11 miesięcy spędzi teraz za kratkami.

Szczecińscy „Wywiadowcy” podczas patrolu jednej z ulic w centrum miasta zauważyli mężczyznę, który w sposób nerwowy się rozglądał, a na widok policjantów zdecydowanie przyśpieszył. Funkcjonariusze bardzo szybko powiązali wygląd mężczyzny z poszukiwanym 39 – latkiem, którego wizerunek był publikowany na policyjnych stronach.

Podczas interwencji mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, a dane które podawał nie odpowiadały jego wyglądowi. Podejrzliwość i nieustępliwość policjantów zaowocowała uzyskaniem prawdziwych danych 39 – latka. Wtedy też wyszło na jaw, że jest on poszukiwany Listem Gończym oraz czterema Nakazami Doprowadzenia do Zakładu Karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności na okres 11 miesięcy.

Mężczyzna został zatrzymany i najbliższe miesiące spędzi w odosobnieniu, a za wprowadzanie policjantów w błąd co do swojej tożsamości mieszkaniec powiatu gryfickiego otrzymał mandat karny w wysokości 500 złotych.

ZKS KMP

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

19 + 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.