Strona główna » Międzyzdroje – Już od kwietnia rusza Międzyzdrojska Liga Biegowa

Międzyzdroje – Już od kwietnia rusza Międzyzdrojska Liga Biegowa

by Świnoujście w sieci

Już od kwietnia rusza Międzyzdrojska Liga Biegowa
Międzyzdroje kochają bieganie i aktywność. Mieszkają tu bowiem ambasadorowie biegania – olimpijczyk – Bogusław Mamiński, czy Mistrz Polski Henryk Nogala. Prężnie działają lekkoatletyczne kluby sportowe AL Międzyzdroje i KB Sporting. „Od 19 lat organizowany jest Bieg śniadaniowy a od 3 lat Mały Memoriał Ireny Szewińskiej. Stadion miejski uzyskał zaszczytną nazwę im. Ireny Szewińskiej – honorowego obywatela Międzyzdrojów. Ale są to wydarzenia jednodniowe, dlatego proponujemy większą aktywność i wspólne bieganie. Razem możemy spędzić ten czas na wyznaczonych ścieżkach biegowych, w otoczeniu przyrody z szumem morza w tle. Mamy możliwości organizacyjne i finansowe oraz chęć współpracy liderów środowiska biegowego” – informuje burmistrz Mateusz Bobek.. Zasady są proste: zabawa jest bezpłatna, można się ścigać i rejestrować – wystarczy tylko dołączyć do nas i już od kwietnia wziąć udział w Międzyzdrojskiej Lidze Biegowej. Liga została podzielona na edycję wiosenną i jesienną – po 4 terminy na różnych dystansach. Startujemy w samo południe o godz. 12:00, zawsze w niedzielę. Zaczynamy już 10 kwietnia na dystansie ok.5 km: bieg i nordic walking. Wszystkie trasy na określonych dystansach ligi biegowej będą rozpoczynać i kończyć się przy Ośrodku Wczasowym „Stilo”, przy ul. Gryfa Pomorskiego 78, gdzie będzie też biuro zawodów. Rejestracja odbywa się elektronicznie lub w miarę wolnych miejsc na 1 godz. przez biegiem w biurze zawodów. Liczba miejsc jest ograniczona. Planujemy naszą ligę łącznie do 150 uczestników. Każdy uczestnik zostanie sklasyfikowany w każdym z biegów w edycji wiosennej i jesiennej.
Regulamin imprezy oraz szczegóły na https://miedzyzdroje.pl/strona/miedzyzdrojska-liga-biegow oraz www.facebook.com/miedzyzdrojska liga biegowa , jak również w Referacie Promocji, Kultury i Turystyki UM Międzyzdroje, tel. 91 / 32 75 654 – 664 lub pod numerem tel. 609 519 590. Rejestrację elektroniczną rozpoczynamy od 01 kwietnia br.
Zadbaj o swoje zdrowie ! Nie ważne, który jesteś na mecie, bo i tak jesteś lepszy od tych siedzących w domu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do wspólnego biegania !
Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzy × 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW