Strona główna » Świnoujście – Dzień kobiet na 230. parkrunie

Świnoujście – Dzień kobiet na 230. parkrunie

by Świnoujście w sieci

Dzień kobiet na 230. parkrunie

Parkrunowi biegacze minionej soboty ponownie mieli powody do świętowania. Nie dość, że całkiem okrąglutki niczym brzuszek skanującego Zbyszka #230 parkrun Świnoujście to jeszcze pod szyldem Międzynarodowego Dnia Kobiet . Dlatego też tego dnia nasze drogie panie mogły się czuć bardziej wyjątkowo. Doping na poszczególnych punktach trasy był jakby głośniejszy, całą imprezę zabezpieczało męskie grono wolontariuszy (prawie), a na mecie koordynator Tomasz częstował nasze urocze parkrunerki bynajmniej nie goździkami i rajstopami a słodkościami od pana Wedla. Przeurocze panie rewanżowały się wdzięcznymi uśmiechami mimo wzmagającego się wysiłku fizycznego.

Co do merytorycznej odsłony dzisiejszego #230 parkrun Świnoujście – wzięło w nim udział 43 zawodników z czego prawie połowa bo 20 to uczestnicy płci ładniejszej a pozostałe 23 osoby to przedstawiciele płci silniejszej. Mieliśmy oprócz lokalnych biegaczo-truchtaczy gości z Żagania i Lipska. W biegu towarzyszyło zawodnikom 7 czworonożnych przyjaciół mniejszych. I tak w pięknych okolicznościach przyrody przy delikatnym chłodzie rozwiewanym przez gorąc zapału i emocji uczestników wśród beneficjentek Święta Kobiet najszybszymi okazały się: Karolina ROMAŃSKA (22:30 – nowy rekord życiowy) , Agnieszka GRYMUŁA (24:21 – nowy rekord życiowy) oraz Jagoda DELUGA (24:51 – nowy rekord życiowy). Jak widać gorący doping panów oraz świąteczny nastrój sprawił, że nasze parkrunerki chętnie poprawiały swoje życiówki – chyba trzeba będzie co tydzień organizować specjalne świąteczne edycje parkrun Świnoujście, aby padało jak najwięcej rekordów. Wśród panów najkrócej dzisiaj na trasie przebywali: Robert DERDA (20:20), Robert RUMISTRZEWICZ (20:43) oraz Marek JASIUCHNA (21:03). Odnotowano 3 debiutantów a 9 rekordów życiowych zostało poprawionych. Najszybszym gratulujemy wyników – w szczególności paniom za rekordy – a pozostałym startu. Jesteście wszyscy jak zwykle wielcy. Po szczegółowe wyniki zapraszamy na https://www.parkrun.pl/swinoujscie/results/latestresults/

A na koniec notatki, jak zwykle podziękowania i zaproszenia. I tak serdecznie dziękujemy: wolontariuszom (19 sztuk) – za organizację #230 parkrun Świnoujście, uczestnikom – za to, że im się jak zwykle chciało, psiakom – za to, że dzielnie wspierały swoich opiekunów, koordynatorowi – za słodki poczęstunek, hotelowi Trzy Wyspy – za węglowodanowe cookies wsparcie oraz wszystkim biegającym, truchtającym i spacerującym paniom – za to, że czynicie nie tylko ten specjalny parkrun piękniejszym. Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. A za tydzień znów spotkamy się w Parku Zdrojowym. Kolejna ekipa wolontariuszy zapewni wyśmienite warunki do porannego biegania po parku w #231 parkrun Świnoujście. Nie może zatem Was tam zabraknąć. Będziemy czekać o 9.00 na lini startu usytuowanej przy boisku w Parku Zdrojowym. No Run, No Fun.

Zespół parkrun Świnoujście
Notatka – Zbigniew Kosel
Foto – Marcin Ruciński

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 + 18 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW