Międzyzdroje – Walentynkowe morsowanie – Zobacz zdjęcia

Walentynkowe morsowanie

Niedziela 13 lutego br., słoneczny dzień z temperaturą na plusie, spokojny niczym jezioro Bałtyk. Czyż Neptun nie był przyjazny i zadowolony, że zafundował nam tak idealną aurę, na zaplanowane wydarzenie, którego głównym punktem było wspólne walentynkowe morsowanie? Impreza pn. „Walentynkowe morsowanie w Międzyzdrojach” odbywała się po raz pierwszy, a jego organizatorami byli: Gmina Międzyzdroje, Vienna House Amber Baltic oraz Klub Morsów „Kurka Wodna” z Międzyzdrojów.

Na międzyzdrojskiej plaży pomiędzy wejściem C i B przy hotelu Vienna House Amber Baltic, została wydzielona część plaży dla uczestników imprezy. Na przygotowanych paleniskach, każdy mógł się ogrzać lub np. upiec kiełbaskę, organizatorzy przygotowali dla morsów ciepłe napoje i posiłek. O rozgrzewkę przed morsowaniem zadbała Alifitness Alicja Taratajcio, licencjonowany instruktor zumby, a energetyczną oprawę muzyczną zapewnili DJ Petero vs. Maleo Conga show. Nasi uczestnicy, po dokonaniu formalności oraz po odbiorze pakietów, w samo południe, o godz. 12:00 wspólnie, w wesołych humorach zanurzyli się w Bałtyku i morsowali tak długo jak na to pozwoliły im ich indywidualne możliwości.

Niektórzy powtórzyli kąpiel lub pływali. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwał Zachodniopomorski WOPR. Jak poinformował Burmistrz Międzyzdrojów, który czynnie uczestniczył w imprezie: walentynkowe morsowanie odbyło się po raz pierwszy, ale z pewnością za rok spotkamy się na reedycji imprezy. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni frekwencją, w imprezie udział wzięło 85 uczestników. W przyszłym roku liczymy na więcej!

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

Related posts

Międzyzdrojskie Inspiracje II – zaproszenie na promocję albumu

Międzyzdroje. Program WOŚP 2024

Międzyzdroje. Ferie na basenie z Bel Mare Resort i Gmina Międzyzdroje