Strona główna » Świnoujście – Uwaga mieszkańcu – Urzędnicy magistratu na pracy zdalnej – zobacz jakie załatwić sprawę w urzędzie

Świnoujście – Uwaga mieszkańcu – Urzędnicy magistratu na pracy zdalnej – zobacz jakie załatwić sprawę w urzędzie

by Świnoujście w sieci

Świnoujście – Uwaga mieszkańcu – Urzędnicy magistratu na pracy zdalnej – zobacz jakie załatwić sprawę w urzędzie

—————

UWAGA MIESZKAŃCY, ZMIANY W URZĘDZIE MIASTA ŚWINOUJŚCIE

Od poniedziałku, 24 stycznia, zmienią się zasady wykonywania zadań w urzędach administracji publicznej. To efekt rozporządzenia rządu, który zakłada wprowadzenie w urzędach pracy zdalnej.

Od 24 stycznia wykonywanie zadań przez świnoujski urząd miasta zostanie ograniczone wyłącznie do tych, które mają zapewnić niezbędną pomoc mieszkańcom. Wszelkie sprawy związane z rejestracją w urzędzie stanu cywilnego, świadczeniem usług komunalnych, wydawaniem dokumentów, korzystaniem z wód będzie można załatwiać wyłącznie po uprzednim, telefonicznym umówieniu się na konkretną godzinę. Tu znajdą Państwo listę numerów telefonów – https://bip.um.swinoujscie.pl/artykul/9/5/godziny-pracy.

Spotkania – w miarę możliwości – odbywać się będą w wyznaczonych do tego pomieszczeniach. Przypominamy o konieczności używania maseczek ochronnych. Wszelkie wnioski można dostarczać do urzędu drogą elektroniczną lub składać w skrzynce podawczej umieszczonej przy wejściu do budynku Urzędu Miasta Świnoujście.

Tekst: BIK UM Świnoujście

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

7 − sześć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW