Nowoczesna platforma leasingowa mAuto – jakie możliwości oferuje?

Leasing to niezwykle popularna forma nabywania wśród przedsiębiorców, która dzięki cyfryzacji zyskała jeszcze większą rzeszę zwolenników. Jednym z pionierów takiej zmiany w Polsce jest mAuto – nowoczesna platforma internetowa ułatwiająca cały proces. Jakie możliwości oferuje swoim klientom? Przekonaj się.

Szybki i wygodny leasing online

Jedną z największych funkcjonalności mAuto jest nowoczesne i innowacyjne podejście to tematu leasingu dla firm. Do tej pory kojarzył się on przede wszystkim ze żmudnymi formalnościami i wizytami w salonach samochodowych.

Tu do akcji wkracza platforma mAuto. W dobie powszechnego dostępu do internetu jej twórcy postanowili podejść do tematu leasingu tak, jak do zakupów online. Usługa przypomina tradycyjny e-commerce – umożliwia łatwe i szybkie wyszukiwanie atrakcyjnych ofert oraz dostosowywanie warunków do aktualnych potrzeb. Dzięki prostemu w obsłudze kalkulatorowi leasingowemu możesz określić formę finansowania, okres umowy oraz dodatkowe warunki, jak np. ubezpieczenie samochodu. To wszystko w zaledwie kilka minut. W razie potrzeby możesz także skorzystać z pomocy konsultanta.  

Atrakcyjne warianty finansowania

Platforma mAuto oferuje swoim klientom kilka wariantów finansowania zakupu firmowego samochodu. Leasing to ta najpopularniejsza – oznacza zawarcie umowy, która umożliwia korzystanie z samochodu w zamian za niewielką opłatę miesięczną. Gdy okres leasingu dobiegnie końca, samochód możesz wykupić za kwotę pozostałą do spłaty lub wymienić. 

Druga opcja to najem, który pod wieloma względami przypomina leasing. Różni się jednak wysokością rat, które w tym przypadku będą niższe. To dlatego, że w ramach najmu spłacasz jedynie utratę wartości samochodu, a nie jego pełną cenę. 

Dodatkową możliwość stanowią aukcje samochodowe. Pozwalają na zakup aut za gotówkę w cenach hurtowych.

Szeroka oferta nowych i poleasingowych samochodów

mAuto to nie tylko wygoda i swoboda wyboru oferty – to również szeroka gama dostępnych samochodów. W asortymencie znajdziesz zarówno nowe, jak i poleasingowe modele z oferty ponad 50 najpopularniejszych producentów. Każdy z pojazdów możesz obejrzeć w sieci lub w osobiście po umówieniu spotkania z obsługą. Po zakończeniu transakcji wybrany samochód może zostać dostarczony pod wskazany adres – za darmo na terenie całej Polski. A jeśli nie znajdziesz auta, które spełnia Twoje oczekiwania, możesz skorzystać z oferty finansowania na wybrany przez siebie samochód.  

Doradca Klienta Świnoujście Firma: MediaExpert Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News