BYŁ POSZUKIWANY – WPADŁ, BO NIE ZAŁOŻYŁ MASECZKI

Policjant z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej w Szczecinie wraz z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei zatrzymali 64-letniego mężczyznę, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę funkcjonariuszy, ponieważ nie miał założonej maseczki na terenie dworca PKP.

Był poszukiwany – wpadł, bo nie założył maseczki
Policjanci systematycznie sprawdzają czy osoby przebywające w sklepach i innych obiektach respektują obowiązujące przepisy sanitarne dotyczące noszenia maseczek i zachowania dystansu. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troski o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i innych, nadal nie brakuje osób łamiących przepisy.

W miniony weekend w godzinach wieczornych na terenie szczecińskiego dworca PKP uwagę stróżów prawa zwrócił mężczyzna, który w poczekalni nie zakrywał ust i nosa za pomocą maseczki. W trakcie interwencji okazało się, że 64 – latek jest osobą poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Najbliższy rok spędzi w odosobnieniu.

ZKS KMP

Doradca Klienta Świnoujście Firma: MediaExpert Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News