HARCERSKI SZTAB WOŚP W ŚWINOUJŚCIU ZAPRASZA!

Już w sobotę, w dniu 15.01.2022 r. odbędą się dwie atrakcje…

Pierwsza to wycieczka kajakowa z Olechwir.pl pod hasłem „Wiosłuj, zwiedzaj i pomagaj” za wrzut do puszki WOŚP a po zejściu z wody – ognisko.

Startujemy o godz. 11.00 z przystani kajakowej w Karsiborze przy ul. 1 Maja 25 (100 m za restauracją Rybaczówka). Cała zaś impreza potrwa do ok. 15.00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w kajakach obowiązuje wcześniejsza rezerwacja mailem – adres olechwir@gmail.com lub poprzez telefon – 601 754 844.

Po wycieczce zapraszamy na ognisko. Nie zapomnijcie odpowiednio się ubrać i zabrać ze sobą ulubione kiełbaski i pieczywko.

Druga – o godzinie 17.00 w Galerii „Miejsce sztuki 44”, przy ul. Armii Krajowej 13, odbędzie się oficjalne otwarcie wystawy 30-lecia WOŚP na wyspach.

Będzie można obejrzeć fotografie, na których może także i wy się odnajdziecie, artykuły prasowe i inne pamiątki z minionych finałów!

Wystawę będzie można jeszcze zobaczyć w kolejnych dniach, aż do 30. Finału WOŚP, który w tym roku przypada na niedzielę 30 stycznia, ale w dniu otwarcia wystawa z niespodzianką.

Zapraszamy – Siema!

Sztab

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News