Strona główna » Świnoujście – W sobotę mecz charytatywny na Warszowie. Będą licytacje

Świnoujście – W sobotę mecz charytatywny na Warszowie. Będą licytacje

by Świnoujście w sieci

W sobotę mecz charytatywny na Warszowie. Będą licytacje!

Już w najbliższą sobotę 15 stycznia o godzinie 13:30 na boisku sportowym przy ulicy Białoruskiej 4 na Warszowie odbędzie się mecz charytatywny ku czci tragicznie zmarłego Kacpra Tworka, byłego piłkarza KS Prawobrzeże Świnoujście.
Po tragicznych wydarzeniach z listopada ubiegłego roku, kiedy to podczas wypadku w świnoujskim porcie zginął zawodnik i przyjaciel klubu Prawobrzeże Świnoujście, klub aktywnie włączył się w pomoc dla synka śp. Kacpra Tworka. Dzięki pomocy i przychylności wielu osób udało zgromadzić się kilkadziesiąt unikatowych gadżetów, których licytacje odbywają się na facebookowej grupie “Licytacje dla Maksia, synka zmarłego Kacpra Tworka” ( https://www.facebook.com/groups/1212024645871841 ).

Mecz z licytacjami na Warszowie

Ale to nie wszystko. W najbliższą sobotę na boisku przy ulicy Białoruskiej na Warszowie odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy świnoujskimi klubami: KS Prawobrzeże Świnoujście a MKS Flota Świnoujście. W przerwie meczu będzie można wylicytować koszulki i gadżety związane m.in. ze świnoujskimi klubami czy też niezwykle ciekawy prezent od Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza- koszulkę z podpisami Dumy Pomorza- Pogoni Szczecin.
Dla osób które przyjdą na mecz przygotujemy ciepły posiłek.

Licytacje w internecie do 25 stycznia

Wśród przedmiotów licytowanych na facebookowej grupie znajdują się m.in.:
– Koszulka Jakuba Błaszczykowskiego z Wisły Kraków wraz z podpisem (najwyższa oferta 1050 zł);
– Koszulka Kamila Grosickiego z Pogoni Szczecin z podpisami zawodników (najwyższa oferta 2500 zł);
– Koszulka Legii Warszawa z podpisami zawodników oraz kalendarz z podpisami m.in. Artura Boruca i Ernesta Muci (aktualna najwyższa oferta 1000 zł);
– Koszulka Adama Wąsowskiego z klubu Sandra SPA Pogoń Szczecin z sezonu 2020/2021 podpisana przez cały zespół (najwyższa oferta 160 zł);
– Koszulka klubu Czerwony Smok z podpisami między innymi zawodnika UFC Mateusza Gamrota czy Borysa Mańkowskiego (najwyższa oferta 750 zł);
– Książka byłego reprezentanta Polski Sebastiana Mili z autografem (najwyższa oferta 250 zł),
oraz wiele innych gadżetów sportowych przekazanych przez największe polskie kluby piłkarskie, jak i te lokalne. Na aukcjach znajduje się też kilkanaście voucherów przekazanych przez świnoujskie firmy. Każdy chcący wziąć udział w licytacjach znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie aukcje zakończą się 25 stycznia o godzinie 23.59, a zgodnie z regulaminem osoby, które zaproponują najwyższą cenę zobowiązują się, że przeleją zadeklarowaną kwotę na internetową zbiórkę odbywającą się pod adresem https://zrzutka.pl/65w9wb , gdzie do chwili obecnej udało zgromadzić się ponad 18 tysięcy złotych.
Mimo iż Maksiowi, synkowi naszego śp. Przyjaciela Kacpra żadne pieniądze nie zastąpią taty, to chcemy pomóc mu zabezpieczyć najpilniejsze potrzeby, w tym godną edukację i rozwój.

Początek meczu na Warszowie w sobotę o godzinie 13:30. Zapraszamy!

Zarząd i członkowie KS Prawobrzeże Świnoujście

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwadzieścia + piętnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW