Strona główna » Na Podtatrzu sezon narciarski 2021/2022 w pełni!

Na Podtatrzu sezon narciarski 2021/2022 w pełni!

by Świnoujście w sieci

Na Podtatrzu sezon narciarski 2021/2022 w pełni!

Fani nart i snowboardu już od kilkunastu dni przekraczają z uśmiechem bramki stacji narciarskich na południu Polski. Nie inaczej zapowiada się również świąteczny weekendu. Tegoroczne, białe święta będzie można spędzić m.in. na ośrodkach należących do grupy Tatry Super Ski – największego projektu branży narciarskiej w Polsce.

Bezpieczne szusowanie

Ubiegły rok nie należał do najlepszych. Branża narciarska oraz miłośnicy nart i deski odczuli skutki panującej pandemii, zwłaszcza że stoki przez część sezonu – mimo panujących sprzyjających warunków pogodowych – pozostawały zamknięte. Prognozy – przynajmniej na ten moment – wskazują jednak, że w tym roku będzie inaczej. Optymizmem napawają zarówno pogody długoterminowe, jak i doniesienia z GIS.

Polskie ośrodki pozostają dobrym wyborem na szusowanie, a pokazał to już poprzedni sezon, gdy te dostosowały się do reżimu sanitarnego, wytaczając standardy i zasady panujące na stoku.

– W ubiegłym sezonie w obiektach Tatry Super Ski wprowadziliśmy m.in. nowoczesne automaty biletowe oraz częste odkażanie przestrzeni wspólnych. Usprawniliśmy także działanie naszego sklepu internetowego. Mocny nacisk położyliśmy również na komunikację bezpieczeństwa w postaci m.in. plakatów, ogłoszeń i informacji zamieszczanych na stronach ośrodków. Tych rozwiązań trzymamy się również w tym roku – komentuje Adam Marduła, prezes Tatry Super Ski.

Dlaczego warto postawić na Polskę?

Rodzime ośrodki narciarskie oferują przyjeżdżającym szeroką i zróżnicowaną ofertę karnetów – od sezonowych, po dzienne i godzinowe. Fani szusowania mają możliwość zakupienia także skipassów uprawniających do jazdy na większej liczbie stacji – przykładem jest chociażby największy projekt branży narciarskiej w Polsce – Tatry Super Ski. Łączy on 18 ośrodków na terenie Podhala, Spisza, Gorców i Pienin (15 w Polsce i 3 na Słowacji), co pozwala korzystać z 95 różnych tras o łącznej długości ponad 60 km.

Nie tylko na narty i deska

Ci, którzy zdecydują się odwiedzić zimą m.in. Podhale, będą mogli skorzystać nie tylko z szerokiej oferty stoków, ale także licznych, dodatkowych atrakcji. Lokalna kultura, regionalna kuchnia czy szlaki z widokiem na majestatyczne Tatry, to tylko jedne z wielu.

We wszystkich 18 stacjach można skorzystać z pomocy profesjonalnej kadry instruktorskiej – w tym ze szkółek i przedszkoli narciarskich dla dzieci. Opcję dla siebie znajdą również ci, którzy planują maksymalnie wykorzystać czas na stoku, jak i turyści chcący zrelaksować się w jednym z kompleksów basenowych. Od 25 grudnia 2021 r. w ramach skipassu „Karnet + Basen” dostępne są bowiem dwa ośrodki wodne – Aqua Park Zakopane oraz Terma Bania. Karnet pakietowy można zakupić tylko w kasach ośrodków należących do grupy Tatry Super Ski.

Stacje, które będą otwarte podczas świątecznego weekendu:

Bachledka Ski & Sun (Zdziar),
Bania Ski & Fun (Białka Tatrzańska),
Czorsztyn Ski (Kluszkowce),
Długa Polana (Nowy Targ) – nieczynne 24.12.21 r.,
GrapaSki (Czarna Góra),
Harenda Zakopane (Zakopane),
Horników Wierch (Białka Tatrzańska) – czynne od 25.12.21 r.,
Jurgów Ski (Jurgów),
Kaniówka (Białka Tatrzańska),
Kotelnica Białczańska (Białka Tatrzańska),
Koziniec Ski (Białka Tatrzańska),
Polana Szymoszkowa (Zakopane),
PKL Palenica (Szczawnica),
Rusiń-Ski (Bukowina Tatrzańska),
SKI Centrum Strachan (Zdziar),
SKI Suche (Poronin),
Witów-Ski (Witów).

Więcej informacji o projekcie Tatry Super Ski, w tym pełną listę stacji można znaleźć na stronie tatrysuperski.pl. Przedstawiciele projektu zachęcają do zakupu karnetów online.

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

17 − 6 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW