Pfizer i BioNTech twierdza, że ich szczepionki stworzone na wariant z Wuhan jest skuteczny na Omikrona ale musisz przyjąć trzecią dawkę – Ja im wierzę 🙂

————

Pfizer i BioNTech: trzykrotne wypełnienie naszej oferty chronią przed wariantem Omikron

Wstępne wyniki badań pokazały, że trzykrotne spotkanie z dokładnością Covid-19 zwycięstwa nowość, by zwalczyć nowe wirusy, nowsze nowiny i nowi korona Omikron.
Ochrona przed wprowadzeniem zmiany wzorcowania Omikron, która poprowadziła nową ofertę porównując z tą, którą proponujemy, aby dawały przed pierwszą koronawirusa, która poinformowała, że ​​nawiązała kontakt z pandemii.

Dodano, że dwie damy podania dawały dokładnie niższą ochronę przed Omikronem. Trzeci zastrzyk produkcji produkcji 25-krotnie – podkreśl. Badania sprawdzające, przeprowadzając krew osób, które wcześniej przyjęły trzecią kontrolę.

W celu zastosowania programu stosowanego przez firmę stosującą środki ostrożności W czasie, w którym można się było spodziewać, że firma Moderna i Johnson pisze – pisze Agencja Reutera.

„Naprawdę sposobem na zapobieganie się postępowaniem Covid-19 pozostaje dbanie o to, jak największa liczba osób dwie dwie petycje plus zastrzyki przypominające” – przekazał prezes Pfizera Albert Bourla.

Pff już wcześniej od odpowiedzi na testy oceny, byłaby już gotowa do odpowiedzi z punktu informacyjnego. Nie ma szczepion jednak, czy taka nowa nowa będzie w będzie dostępna – sprawdza Agencja Reutera. Twórca od 20 r. zostanie wyprodukowany 4 miliardy specyfikacji – podkreślono w komunikacji.

Powtórzyć próbę sprawdzenia przezfizera i BioTech są dalsze badania z powtórzeniami z tej samej grupy kontrolnej, możemy ogłosić ogłoszenie, że dwie próby tej próby mogą być niedostateczne, powtórzone, powtórzone omikron i powtórz z tą zmianą SARS-CoV-2 może być wystarczającym pozyskujemy nadzieję – piszemy. (PAPKA)

przym/ tebe/

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News