W miniony weekend, w niedzielę 05.12.2021 Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście był organizatorem Mikołajkowego Turnieju o Puchar Konsorcjum PORR-TGE odbywającego się na hali sportowej przy ul. Białoruskiej.

W Turnieju brały udział dzieciaki z roczników 2011-2012-2013. Do gry przystąpiło 5 drużyn: AP Baltica Świnoujście, AP Winkids Świnoujście, Czarni Szczecin oraz KS Prawobrzeże Świnoujście, które podzieliło się na 2 drużyny. Mecze odbywały się na zasadzie każdy z każdym na całej wielkości sali i trwały po 18 minut. W przerwach pomiędzy meczami mali piłkarze mogli posilić się słodkościami, sokami a także pyszną zupką pomidorową. Chłopcy wykazali się wyjątkowym duchem walki.

Padło wiele bramek, mogliśmy oglądać piękne interwencje bramkarskie, współpracę na boisku i poza nim. W nagrodę za piękną grę każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom a każdy z zawodników medal.

Prezes zarządu KS Prawobrzeże Mariusz Zduńczyk dodatkowo w ramach podziękowania za pomoc w organizacji Turnieju wręczył reprezentantowi konsorcjum PORR-TGE Panu Robertowi Gliszczyńskiemu pamiątkowy proporczyk oraz wyjątkowy prezent – koszulkę KS Prawobrzeże z podpisami dzieciaków z drużyny w antyramie.

Na koniec mogliśmy obejrzeć mecz pokazowy pomiędzy drużyną KS Prawobrzeże Świnoujścia a drużyną sponsora – PORR-TGE.

Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie, zdrową rywalizację i przyjacielską atmosferę Drużynę gospodarzy reprezentowali: Paweł Butkiewicz, Franciszek Drachal, Krzysztof Kuźma, Tristan Kwasiborski, Alan Marek, Grzegorz Mimier, Ryszard Nowaczyk, Jędrzej Polakowski, Oskar Stepa, Kacper Strzeboński, Kacper Szoda, Szymon Szybisty, Jacek Uchański, Kacper Zduńczyk. Trener Gerard Białek

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News