SZCZECIŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2021– DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Od dzisiaj, w centrum naszego miasta będziemy mogli cieszyć się regionalnymi produktami podczas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego. Jest to cykliczna impreza zorganizowana dla mieszkańców regionu. Szczecińscy policjanci wzorem lat ubiegłych będą dbać o bezpieczeństwo uczestników imprezy.

Policja Szczecin

W dniach od 3 – 22 grudnia 2021 roku, na skwerach pl. Żołnierza Polskiego, pl. Adamowicza oraz na pl. Lotników, odbędzie się kolejna edycja świątecznego jarmarku.
Policja Szczecin

W tym przedświątecznym okresie będziemy mogli zauważyć umundurowane patrole Policji. Jak co roku szczecińscy funkcjonariusze swoją służbą wspierają organizatorów imprezy, patrolując wskazane ulice oraz zdecydowanie reagując na wszelkie przypadki łamania obowiązujących przepisów.

Policja Szczecin

Jarmark Bożonarodzeniowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Dlatego też przypominamy, aby podczas świątecznych zakupów zwracać uwagę w jaki sposób nosimy i przechowujemy m.in. torebki i portfele. Podczas robienia świątecznych zakupów starajmy się zachować ostrożność, bo na naszą chwilową nieuwagę kieszonkowi przestępcy tylko czekają.

ZKS KMP

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News