Strona główna » Wynajmij, wypożycz, wydzierżaw – sprawdź namoment.pl

Wynajmij, wypożycz, wydzierżaw – sprawdź namoment.pl

by Świnoujście w sieci

Wynajmij, wypożycz, wydzierżaw – sprawdź namoment.pl

”Dobry zwyczaj nie pożyczaj” – słyszały tysiące dzieci w Polsce jako odpowiedź na zgubione przez nich zabawki, przybory szkolne czy gry oddane na chwilę koledze lub koleżance. Zła sława pożyczania ciągnie się za nim również w dorosłym życiu wielu z nas. Obawiamy się nie tylko wypożyczać nasze przedmioty, ale również korzystać z  wypożyczonych. W efekcie przeciętny mieszkaniec naszego kraju ma zazwyczaj więcej przedmiotów czy narzędzi, niż jest mu potrzebne na co dzień.

Dobry zwyczaj – wypożyczaj

Wypożyczanie czy wynajem cieszą się największą popularnością w przypadku dóbr stosunkowo drogich. Polacy od dłuższego czasu chętnie wynajmują mieszkania, samochody, czy specjalistyczne narzędzia. Lokalne ogłoszenia dzierżawy maszyn budowlanych lub wypożyczalnie sprzętu sportowego to również standard, do którego przywykliśmy. Dlaczego w dobie powszechnych subskrypcji za rozrywkę, aut na abonament oraz wynajmu mieszkań i innych powierzchni, pożyczanie mniejszych czy tańszych przedmiotów jest wciąż owiane złą sławą?

W przypadku wielu przedmiotów nie dostrzegamy sensu ich wypożyczania, ponieważ nie czujemy aż takiego obciążenia finansowego związanego z ich kupnem. Dlatego też chętnie odwiedzimy serwis z ogłoszeniami najmu zawierającymi np. deski snowboardowe, których cena może wynosić nawet kilka tysięcy złotych. W tym samym czasie niezbyt interesując się możliwością wypożyczenia wiertarki kosztującej 200 zł, choć bardzo prawdopodobne, że obu przedmiotów używamy z tą samą częstotliwością (możliwe nawet, że droższa deska będzie miała przewagę w tym aspekcie). Warto zastanowić się więc czy potrzeba wywiercenia dziury w ścianie oznacza konieczność posiadania wiertarki na własność, skoro wypad na stok nie musi wiązać się z przymusem kupna deski lub nart.

Darmowe ogłoszenia lokalne

NAMOMENT.PL to serwis z ogłoszeniami oferujący możliwość wypożyczania, wynajmu, dzierżawy i innych czynności polegających na czasowym udostępnieniu przedmiotu lub usługi. Dzięki tej platformie możesz nie tylko oszczędzić, pożyczając przedmioty na określony czas bez konieczności ich kupowania. NAMOMENT daje każdemu możliwość wystawienia własnych przedmiotów i zarabiania z ich wypożyczania. Znajdziesz tutaj ogłoszenia lokalne, ale także ogólnopolskie najróżniejszych przedmiotów i usług od samochodów i maszyn budowlanych po narzędzia oraz małe AGD. Nie czekaj aż Twoje nieużywane narzędzia czy sprzęty zakurzą się w garażu lub w piwnicy. Daj szansę wypożyczaniu. Zrób zdjęcie, wystaw ogłoszenie i zgarnij dodatkowe pieniądze za wynajem przedmiotów, których i tak rzadko używasz. 

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwa × trzy =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW