Strona główna » Świnoujście – Jest sobota, jest parkrun!

Świnoujście – Jest sobota, jest parkrun!

by Świnoujście w sieci

Jest sobota, jest parkrun!

Kolejna sobota rozpoczęła weekendowy wypoczynek. Jedni spędzają go aktywnie, a inni biernie i gdyby ktoś pokusił się o roztrząsanie, który lepszy, to ile osób tyle byłoby zdań. Nie nam jednak rozstrzygać ten problem, bo my tu i teraz właśnie postawiliśmy na przyjemności, a dla nas właśnie, to poranny rozruch jest tym, co czyni nas szczęśliwymi. I nie ważne, czy będzie to szybka czy relaksacyjna piątka, ważne, że wstaliśmy rano i ruszyliśmy do parku.

217. parkrun gościł 43 biegaczy z czego 20 to panie , a 23 panowie. Padły 4 życiówki , a 3 osoby pobiegły po raz pierwszy w naszej lokalizacji ( w tym biegacze z Gdyni). Według współczynnika wieku, największy postęp zanotował Robert Sobkowiak, a najszybszy był Robert Derda.

W organizacji dzisiejszego biegu wzięło udział 13 wolontariuszy, którym bardzo dziękujemy. Wielu z nich to biegacze, którzy czasem zamiast pobiec wolą poświęcić czas dla innych, bo przecież ktoś ten parkrun musi zorganizować.

Szczegółowe wyniki znajdziecie tu : https://www.parkrun.pl/swinoujscie/results/

Ponieważ nastał już czas „herbaciany” dlatego prosimy wszystkich o przynoszenie własnych kubeczków. Chociaż w taki sposób dbajmy o środowisko i nie generujmy kolejnych plastikowych śmieci!!!

Miło było zobaczyć Was dzisiaj w parku. Bieganie, to ten czas kiedy negatywne emocje znikają, a w ich miejsce pojawia się szczęście i właśnie dlatego zapraszamy Was na kolejny 218. parkrun Świnoujście. Do zobaczenia!

Zespół parkrun Świnoujście

Autor notatki Joanna Szafrańska

Autor zdjęć Tomasz Szafrański

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

17 + 10 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW