Strona główna » Basen przy SP51 – finał prac już blisko

Basen przy SP51 – finał prac już blisko

by Świnoujście w sieci

Basen przy SP51 – finał prac już blisko

Choć do zakończenia robót pozostało jeszcze trochę czasu, to już teraz chciałoby się popływać. Budowa nowej hali basenowej przy ulicy Jodłowej dobiega końca.

Większość instalacji oraz wyposażenia obiektu jest już gotowa. Prowadzone są roboty wykończeniowe i porządkowe. W części zewnętrznej wykonywane jest zagospodarowanie terenu – trwa budowa chodników, dojazdów oraz parkingu. Z obiektu będzie można skorzystać po zakończeniu robót i procedur odbiorowych. Finał prac na początku przyszłego roku.

O inwestycji

Hala basenowa składać się będzie: z 25 metrowego basenu pływackiego (6 torów po 2,5 każdy) o głębokości 1,2-1,8m oraz basenu rekreacyjnego o powierzchni 162 m2 i głębokości 90-120cm. Basen rekreacyjny zostanie wyposażony w 3 tory do nauki pływania, oraz zjeżdżalnię prostą o długości 9m. Budynek wyposażony będzie w zespół przebieralni, które dostosowane będą do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także w dwie dodatkowe sale fitness i dwie sauny fińskie. W budynku znajdzie się również trybuna oraz galeria widokowa. W ramach zagospodarowania terenu wykonany zostanie nowy parking dla samochodów osobowych. Przebudowany zostanie również istniejący parking. Wykonane zostaną również nasadzenia zieleni.

Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko Sp. z o.o. Koszt prac to ok. 35 mln zł. Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

*Fot. Urząd Miasta Szczecin

Szczecin – Basen przy SP51 – Zobacz zdjęcia

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

16 − sześć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW