Zachodniopomorska KAS wspiera bezdomne zwierzęta
Zachodniopomorskie, Dobra, Kołobrzeg, Szczecinek

Ponad 4,5 tys. zł przekazali zachodniopomorscy pracownicy i funkcjonariusze służby celno-skarbowej schroniskom dla bezdomnych zwierząt.
Zebrane pieniądze to zbiórka zorganizowana z okazji Dnia KAS.

Pracownicy i funkcjonariusze służby celno-skarbowej z zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zebrali 4.536,15 zł, które zostały przekazane schroniskom dla bezdomnych zwierząt.
Akcja została zorganizowana z okazji tegorocznego Dnia KAS pod nazwą „Poznaj psa funkcjonariusza i pomóż kolegom naszych psów”. Podczas całej akcji przedstawialiśmy naszych współpracowników – psy służące w naszej organizacji i przy okazji solidaryzowaliśmy się z porzuconymi i bezdomnymi zwierzętami.
Jako beneficjentów wybraliśmy trzy schroniska
Schronisko dla zwierząt REX w Kołobrzegu
Schronisko dla zwierząt PGK w Szczecinku oraz
zaprzyjaźnione Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dobrej.
Wszystkie schroniska sprawiedliwie obdarowaliśmy równymi kwotami po 1.512,05 zł.
Pieniądze dla schronisk w Kołobrzegu i Szczecinku zostały przelane na ich konta bankowe. Symboliczny bon podarunkowy kierownictwu Schroniska dla zwierząt REX w Kołobrzegu wręczył pan Dariusz Klimek – Kierownik Oddziału Celnego w Kołobrzegu, natomiast bon dla Schroniska dla zwierząt PGK w Szczecinku przekazała Pani Barbara Sowińska – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Szczecinku. Szczecineckie schronisko już kupiło za tę kwotę suchą karmę dla kociaków.
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dobrej poprosiło o specjalną karmę dla chorych zwierząt. Dlatego za tę kwotę otrzymało 245 opakowań specjalnej karmy. Darowiznę w imieniu wszystkich darczyńców przekazał osobiście Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie – Pan Robert Muszyński.
Dzięki tej akcji nasi „psi funkcjonariusze” pomogli zwierzętom w trudniejszej sytuacji.

Małgorzata Brzoza
Rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej
w Szczecinie

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News