CEZiT. Jest wykonawca kolejnej inwestycji w tej szkole.

Świnoujska firma budowlana FOGT przeprowadzi modernizację wewnętrznych instalacji sanitarnych, przebudowę węzła c.o., wymianę oświetlenia oraz wybuduje instalację fotowoltaiczną na budynku Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki przy ulicy Gdyńskiej 26. To już kolejna inwestycja w tym obiekcie.

Wcześniej powstała nadbudowa istniejącego budynku, w której są nowe 3 sale wykładowe i zespół sal gastronomicznych z nowocześnie wyposażonym zapleczem kuchennym oraz zapleczem sanitarnym. Powierzchnia użytkowa nadbudowanej części to niemal 730 metrów kwadratowych. Tuż obok powstał (powiązany ze szkołą łącznikiem) kompleks sportowo – rekreacyjny.

CEZiT. Jest wykonawca kolejnej inwestycji w tej szkole.
CEZiT. Jest wykonawca kolejnej inwestycji w tej szkole.

W tej chwili z kolei trwa termomodernizacja ścian zewnętrznych i stropodachu pierwotnej części budynku. Ta inwestycja jest dofinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego WZ na lata 2014 – 2020.

Kolejną inwestycją w tej szkole będzie modernizacja wewnętrznych instalacji sanitarnych, przebudowa c.o., wymiana oświetlenia i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku. W przetargu startowały dwie firmy. Umowa z wybranym wykonawcą zostanie podpisana na dniach. Na realizację zadania świnoujskie FOGT będzie miał 13 tygodni. Koszt to ponad 1,3 mln złotych brutto.

BIK Urząd Miasta Świnoujście

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News