ZABEZPIECZENIE BIEGÓW- ,,CHOSZCZEŃSKA DZIESIĄTKA”

Ponad 350 zawodników wzięło udział w XXIV Biegu pn. ,,Choszczeńska Dziesiątka”. O bezpieczeństwo uczestników dbali między innymi policjanci Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie kolejny raz włączyli się w zabezpieczenie biegu. Uczestnicy biegów wyruszyli o godzinie 12.00 spod budynku Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy B. Chrobrego w Choszcznie. 10 kilometrowa trasa biegła ulicami miasta, a następnie zawodnicy kontynuowali swój bieg trasą wokół jeziora Klukom dobiegając na metę przy ulicy B. Chrobrego. W biegu wziął udział policjant Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie mł.asp. Dariusz Fieńko na co dzień pełniący służę w Posterunku Policji w Pełczycach.

Najmłodszym uczestnikom biegów, kibicował przyjaciel wszystkich dzieci Policjant STOPEK.

W związku z imprezą nastąpiły zmiany w organizacji ruchu. Nad bezpieczeństwem uczestników biegu oraz użytkowników dróg czuwali funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Choszcznie wraz z wolontariuszami. Policjanci z wykorzystaniem służbowych motocykli prowadzili pilotaż bezpośrednio przed biegaczami. Impreza przebiegła bez zakłóceń. Kierowcy i mieszkańcy wykazali się dużą wyrozumiałością.

Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy.

sierż.szt. Magda Keplin

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News