Strona główna » Podpisz Stop1449! NIE dla policji sanitarnej, segregacji i przymusu szczepień!

RZĄD KPI Z POLSKICH PACJENTÓW, POSZKODOWANYCH PRZEZ NIEPOŻĄDANE ODCZYNY POSZCZEPIENNE! NIE MA NASZEJ ZGODY NA USTAWĘ 1449! ŻĄDAMY DYMISJI MINISTRA NIEDZIELSKIEGO!

W Sejmie pojawił się rządowy druk nr 1449, dotyczący zmian w ustawie o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Trzeba koniecznie zwrócić uwagę, że ww. projekt nie przewiduje możliwości wypłaty odszkodowań za zgon pacjenta, jeżeli stanowi on niepożądaną konsekwencję zaszczepienia!

 

„Ten projekt to koń trojański! Przemyca kilka niebezpiecznych mechanizmów. Wprowadza policję sanitarną, która będzie karać za brak donosu na osoby, z którymi się spotkaliśmy. Wprowadza również szczepienia przez osoby niemające wykształcenia medycznego. Ostatnia kwestia, którą chcę zasygnalizować, która nie została wpisana do projektu – celowo – przez Ministerstwo Zdrowia, i będzie złożona jako projekt poselski: pracodawca będzie kontrolował stan zaszczepienia swoich pracowników! ” – oznajmił Jakub Kalus z Zarządu Głównego Ruchu Narodowego.

Reforma ma na celu m.in. radykalne zaostrzenie kryteriów pozwalających na wypłaty odszkodowań, związane z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi (NOPami). Przykładowo, osoba, która w wyniku powikłań spędzi w szpitalu nie dłużej niż 14 dni, nie będzie miała prawa ubiegać się finansową rekompensatę! Natomiast maksymalna kwota odszkodowania, przypadająca na jednego pacjenta, to jedynie 100 tysięcy złotych – co w przypadku trwałego uszkodzenia ciała może być dalece niewystarczające. Projekt nie przewiduje możliwości wypłaty renty. Jednak najbardziej wstrząsającym zapisem pozostaje ten, który odbiera prawo do odszkodowania osobom, które otrzymają pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa!

Rząd usiłuje stworzyć iluzję pomocy dla obywateli, w rzeczywistości konstruując tak zawiłe kryteria, by uchylić się od finansowej odpowiedzialności za swój sztandarowy program szczepień! W opinii naszego zespołu prawnego oraz niezależnych komentatorów, wolnych od fałszywej narracji mediów głównego nurtu, projekt ma na celu realną dyskryminację części Polaków i otwiera drogę do segregacji obywateli ze względu na przebyte procedury medyczne. Tym samym, pozostaje w rażącej sprzeczności z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej!

Paragrafy druku nr 1449 budzą uzasadnione obawy i wątpliwości. Zapisy w nim zawarte podważają rządową narrację, która od miesięcy przekonuje nas, że szczepienia nie wiążą się z żadnym ryzykiem. Natychmiast nasuwa się pytanie, że skoro niepożądane odczyny poszczepienne są taką rzadkością, jaką wmawia na oficjalna propaganda, to czemu mają służyć tak rygorystyczne kryteria wypłaty odszkodowań?

Podpisz petycję do premiera Mateusza Morawieckiego! Apelujemy o dymisję ministra Niedzielskiego, którego decyzje rujnują system ochrony zdrowia! Żądamy natychmiastowej rezygnacji z druku 1449!

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

siedemnaście − 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW