Strona główna » Gwałciciele i terroryści wśród ewakuowanych z Kabulu – Czy Morawiecki jest świadom zagrożenie jakie sprowadza na obywateli Polski ??

Gwałciciele i terroryści wśród ewakuowanych z Kabulu – Czy Morawiecki jest świadom zagrożenie jakie sprowadza na obywateli Polski ??

by Świnoujście w sieci

Gwałciciele i terroryści wśród ewakuowanych z Kabulu – Czy Morawiecki jest świadom zagrożenie jakie sprowadza na obywateli Polski ??

 

Wśród ewakuowanych z Kabulu do Niemiec Afgańczyków znaleźli się przestępcy i ludzie „znani już organom bezpieczeństwa” – potwierdził minister spraw wewnętrznych RFN Horst Seehofer. Niemieckie służby zidentyfikowały do tej pory 20 takich osób – informuje „Die Welt”.

Według danych MSW do Niemiec przewieziono w sierpniu łącznie 4587 osób, z czego 3849 to Afgańczycy, a 403 – obywatele Niemiec. Na pokładach niemieckich samolotów przylecieli też obywatele innych krajów, potrzebujący ochrony. – Niektórzy całkowicie sfałszowali dokumenty, od A do Z, a niektórzy nie zostali skontrolowani – powiedział Seehofer i podkreślił, że „w Kabulu miała miejsce sytuacja nadzwyczajna, a takie sytuacje są zawsze wykorzystywane przez przestępców”. Czytamy w portali Interia

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

szesnaście − 13 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.