Strona główna » Policja: blisko 200 kierowców przekroczyło prędkość

Policja: blisko 200 kierowców przekroczyło prędkość

by Świnoujście w sieci

BEZPIECZNIEJ NA DROGACH: BLISKO 200 KIERUJĄCYCH ZE ZBYT „CIĘŻKĄ NOGĄ” ZATRZYMAŁA DO KONTROLI SZCZECIŃSKA „DROGÓWKA”

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie zatrzymali do kontroli w miniony weekend blisko 200 – stu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Ponad 30 – stu z nich straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h. Z analiz nieustannie wynika, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń na drogach. Kierowco – zwolnij!

Podczas minionego weekendu policjanci ze szczecińskiej drogówki ujawnili blisko 200 – stu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Trzydziestu jeden z nich straciło swoje prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowcy poza utratą blankietu prawa jazdy otrzymali mandaty, a na ich konta trafiło po 10 punktów karnych.

Mundurowi zatrzymali również 14 nieodpowiedzialnych kierowców, którzy prowadzili pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli drogowych „wpadły” także trzy osoby poszukiwane przez organy ścigania oraz dwóch kierujących bez uprawnień do jazdy.

Apelujemy o przestrzeganie dozwolonych limitów prędkości, zwalnianie w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności.

ZKS KMP

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

8 + czternaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW