Czyje śmieci ?? – Czy wykonawca zapłaci mandat za śmiecenie – Pyta internauta ??

Jestem mieszkańcem Świnoujścia. Kilka dni temu wybrałem się na południowy falochron w Kanale Piastowskim.

Mieszkaniec Świnoujścia

Moją uwagę natychmiast przykuła odmalowana zielona latarnia.
Pomyślałem świetnie – coś się w tym mieście dzieje. Po dotarciu na sam koniec falochronu moje zdziwienie było jeszcze większe – ilością ŚMIECI budowlanych po tym zabiegu!

Mieszkaniec Świnoujścia

Ciekawi mnie kto w takiej sytuacji odpowiada za odbiory takiej inwestycji? Bo zakładam że takie malowanie nie odbyło się jako samowolka, tylko zapewne zrobiony był przetarg. Ktoś to nadzorował. Ktoś to odbierał, podpisywał i wypłacał.

Wszystko w naszym mieście odbywa się na taki krzywy ryj? Naprawy, nowe inwestycje… Wycinki drzew? Wszystko podpisane, podbite, zapłacone a śmieci niech się walają do zatoki i zatruwają?

Mieszkaniec Świnoujścia

Taka sama sytuacja miała miejsce kiedy wykonawca olał sprawę PORZĄDNEGO zabezpieczenia w trakcie prac remontowych na Stawa Młynach.

Tragedia!

Najlepsza jest Wasza hipokryzja, postawić na wjeździe tablicę zakazującą śmiecenia. Ciekaw jestem jaki mandat dostanie zwykły śmiertelnik kiedy zostanie złapany za śmiecenie w takim miejscu?

No, ale urzędnika za takie inwestycje i zamknięcie tematu jeszcze pochwalą, a na koniec roku wypłacą bonus – za dobre działania…
Kto odpowiada za takie inwestycje budowlane, za odbiór takich pracy?!?
Śmiech na sali…

Pozdrawiam
Mieszkaniec Świnoujścia

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News