Strona główna » Covidowy cyrk Przewodniczącej Jabłońskiej !!!

Jak długo jeszcze Radna Koalicji Obywatelskiej Elżbieta Jabłońska będzie kompromitowała Radę Miasta – mieszkańców i radnych ??

Na dziś radna KO -przewodnicząca Jabłońska zarządziła sesję rady miasta  z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość oraz zarządzam obradowanie w trybie zdalnym – jak się domyślamy w trosce o zdrowie i życie radnych – no bo COVID zabija !!

Jednak zaledwie kilkanaście dni temu nie przeszkadzało Pani przewodniczącej Jabłońskiej  zagrożenie Covidowe i nie przestrzegała zasad bezpieczeństwa w czasie uroczystości związanych ze Świętem Wojska Polskiego

Pani przewodnicząca Jabłońska – gdzie maseczka – gdzie dystans ??

Foto. Marynarka Wojenna

Dziś mimo tego, że wszyscy radni mogą się zaszczepić i być – bezpieczni – nie będą siebie i innych zarażać – jak żartuje sobie minister Niedzielki – sesje rady miasta odbywa się zdalnie

Więc czego obawia się przewodnicząca Jabłońska ??

Świnoujście – Przewodnicząca Jabłońska kompromituje Radę Miasta brakiem znajomości statutu – radnym puszczają nerwy – VIDEO

———–

Przewodnicząca Rady Miasta Świnoujście zawiadamia, że zwołuje na wniosek Prezydenta Miasta L sesję Rady Miasta Świnoujście VIII kadencji na dzień: 26 sierpnia 2021 r. (czwartek) godz. 9.00 która odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość oraz zarządzam obradowanie w trybie zdalnym.

PORZĄDEK OBRAD L SESJI VIII KADENCJI RADY MIASTA ŚWINOUJŚCIE

1. Sprawy regulaminowe.
2. Informacja Przewodniczącej Rady o ważnych sprawach, dotyczących Rady Miasta i radnych w okresie międzysesyjnym.
3. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym.
4. Składanie interpelacji i zapytań radnych zgodnie z ustawą.
5. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy skwerowi.
6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie poboru opłaty uzdrowiskowej w drodze inkasa.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia umowy najmu socjalnego lokalu poza listą osób oczekujących na zawarcie umowy najmu takiego lokalu.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia umowy najmu lokalu mieszkalnego na czas nieoznaczony poza kolejnością na liście osób oczekujących na taki lokal.
9. Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia umowy najmu lokalu mieszkalnego na czas nieoznaczony poza kolejnością na liście osób oczekujących na taki lokal.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia wniosku o wsparcie ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w istniejącym Towarzystwie Budownictwa Społecznego Lokum sp. z o. o. z siedzibą w Świnoujściu – dotyczy inwestycji przy ul. Okólnej 15 w Świnoujściu.
11. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu restrukturyzacji zadłużenia użytkowników lokali wchodzących w skład zasobu nieruchomości Gminy Miasto Świnoujście”.
12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej przy ul. Ludzi Morza 2,4,4a w Świnoujściu, na działkach nr: 96, 97, 98/2, obręb 0014 Warszów oraz na części działek nr 100/2, 275, 276, obręb 0014 Warszów.
13. Podjęcie uchwały w sprawie zwolnienia dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 9 „Fantazja” w Świnoujściu od obowiązku realizacji tygodniowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.
14. Podjęcie uchwały w sprawie zwolnienia dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 10 „Kolorowy Świat” w Świnoujściu od obowiązku realizacji tygodniowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.
15. Podjęcie uchwały w sprawie zwolnienia dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi „Tęcza” w Świnoujściu od obowiązku realizacji tygodniowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.
16. Wolne wnioski w sprawach związanych z wykonywaniem funkcji radnego.
17. Zamknięcie obrad.
Przewodnicząca Rady Miasta
Elżbieta Jabłońska

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwa × 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW