Kraina kopert – ekologiczne koperty

Szukasz ekologicznych kopert i opakowań dla swojej firmy lub sklepu? Zajrzyj do Krainy Kopert – te rozwiązania wprawią cię w zachwyt i będą kolejną cegiełką dołożoną do wielkiego dzieła ratowania naszej planety.

Ekologia w firmach – dlaczego warto jej przestrzegać?

 

O działaniach proekologicznych mówi się coraz więcej i na różnych szczeblach. Nie da się ukryć, że sytuacja na Ziemi nie jest zbyt różowa. Gwałtowny wzrost produkcji opakowań sztucznych niepodlegających recyklingowi sprawił, że stanęliśmy na progu katastrofy klimatycznej. Już dziś mówi się o pływających po oceanach wyspach śmieci, zatrzymaniu prądów morskich, topnieniu lodowców i powolnym, ale systematycznym ocieplaniu klimatu. W tej sytuacji korzystanie z ekologicznych rozwiązań to nie możliwość i przywilej, ale wręcz obowiązek, któremu powinniśmy podlegać wszyscy jednakowo.

Z ekonomicznego punktu widzenia wdrażanie ekologicznych rozwiązań w firmach jest bardzo korzystne. Pozwala obniżyć koszty prowadzenia działalności dzięki niższym opłatom, a także daje szansę na pozyskanie funduszy ekologicznych na szczeblu krajowym i europejskim.

Wyraźnie widać, że nie ma żadnych ujemnych skutków wdrażania ekologicznych rozwiązań w firmach, natomiast tych pozytywnych jest całkiem sporo.

 

Kraina Kopert – innowacyjne i ekologiczne rozwiązania dla firm

Niezależnie od tego, jakie produkty sprzedaje twoja firma, potrzebujesz eleganckich opakowań, które przypadną do gustu klientom. A ci są coraz bardziej świadomi nie tylko tego, co kupują, ale też w co został zapakowany ich zakup. Wiele osób rezygnuje z transakcji, jeśli wybrane przez nich produkty mają być zapakowane w opakowanie, które nie podlega recyklingowi. Przeciętna plastikowa torba może się rozkładać nawet 1000 lat!

Kraina Kopert wychodzi naprzeciw potrzebom firm, którym ekologia mocno leży na sercu, udowadniając, że „ekologiczne” nie musi oznaczać „przaśne i brzydkie”. Kolorowe koperty, opakowania, tuby, koperty z papieru zawierającego włókna traw – to tylko ułamek tego, co można znaleźć w sklepie https://www.krainakopert.pl. Wszystkie produkty łączy wysoka jakość, bardzo elegancki wygląd (śmiało można pakować w nie prezenty) i przystępna cena. Na życzenie możliwe jest stworzenie spersonalizowanych opakowań z nadrukiem lub firmowym logo. 

 

Koperty z papieru pozyskanego z recyklingu – tak zadbasz o środowisko w swojej firmie

Koperty z papieru poddanego recyklingowi to jedno z bardziej ekologicznych rozwiązań, jakie można sobie wymarzyć. Doskonale sprawdzą się do korespondencji firmowej, jako opakowanie zaproszeń, kartek okolicznościowych, listów gratulacyjnych czy ofert handlowych. Na pewno będą się wyróżniały wśród innych, najczęściej białych kopert. Dodatkowo można na nie nadrukować logo firmowe.

 

Innym ciekawym rozwiązaniem mocno wpisującym się w ekologiczne trendy są koperty z papieru wyprodukowanego z użyciem włókien traw. Są w stu procentach ekologiczne i można je poddawać recyklingowi. Ich elegancki wygląd idzie w parze z unikalnym kolorem i niską ceną.

 

Wolisz kolorowe koperty i chcesz, by były ekologiczne? Nic prostszego! Kraina kopert oferuje także takie rozwiązania. Kolorowe koperty Hello są wykonane z papieru, więc jak najbardziej pasują do nurtu eko. Ciekawym rozwiązaniem są też koperty metalizowane – na pierwszy rzut oka wcale nie wyglądają na zrobione z papieru. Są bardzo eleganckie – doskonałe na specjalne okazje.

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News