Strona główna » Zakaz prowadzenia pojazdów to fikcja !! – 25 latek miał takie cztery i nadal jeździł samochodem – wczoraj nie zatrzymała się do kontroli

Zakaz prowadzenia pojazdów to fikcja !! – 25 latek miał takie cztery i nadal jeździł samochodem – wczoraj nie zatrzymała się do kontroli

by Świnoujście w sieci

Zakaz prowadzenia pojazdów to fikcja !! – 25 latek miał takie cztery i nadal jeździł samochodem – wczoraj nie zatrzymała się do kontroli

——————

NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI. MIAŁ 4 ZAKAZY KIEROWANIA POJAZDAMI

4 zakazy prowadzenie pojazdów obowiązywały 25-letniego kierowcę, który wczoraj nie zatrzymał się do kontroli. Powodem kontroli było przekroczenie przez niego dopuszczalnej prędkości. Policjanci podjęli pościg i zatrzymali go po kilku kilometrach. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj w Palikówce, policjanci ruchu drogowego prowadzili kontrole prędkość pojazdów. Około godz. 8, dokonali pomiaru prędkości samochodu marki Iveco. Jego kierowca przekroczył dopuszczalna prędkość o 33 km/h. W związku z ujawnionym wykroczeniem, policjanci podali kierującemu sygnał do zatrzymania. Jednak kierujący ciężarowym iveco nie zahamował, ominął policjanta i zaczął uciekać.

Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Uciekający kierowca jechał całą szerokością drogi. Po kilku kilometrach, gdy skręcił w drogę gruntową, policjanci zatrzymali go.

Kierowcą iveco okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego. Po sprawdzeniu okazało się, co było powodem jego zachowania. 25-latek był wprawdzie trzeźwy, jednak posiadał 4 aktualne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii. Po wykonaniu czynności, mężczyzna został zwolniony, a jego samochód przekazany wskazanej osobie.

Teraz grozi mu odpowiedzialność karna za niezatrzymanie się do kontroli oraz za złamanie sądowego zakazu. Odpowie również za popełnione wykroczenia – prowadzenie pojazdu bez uprawnień i niestosowanie się do ograniczenia prędkości.

Policja

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzy × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW