20.06.2021 roku na boisku przy ul. Białoruskiej 4 na Warszowie odbył się kolejny w 2021 roku, turniej o Puchar KS Prawobrzeże Świnoujście dla roczników 2011/2012 i młodszych ze sponsorem generalnym: Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Drużyny zagrały spotkania każdy z każdym, systemem mecz i rewanż. Letnia aura, gorący doping rodziców – to wszystko motywowało młodych piłkarzy. Sportowcy dawali z siebie wszystko.

Mieliśmy okazję obserwować wiele składnych akcji oraz pięknych goli.

Poziom był bardzo wyrównany, dzięki temu mogliśmy oglądać bardzo emocjonujące widowiska. W przerwach pomiędzy meczami zawodnicy mogli ugasić pragnienie pysznymi napojami, a także posilić się owocami oraz słodkościami. Wysiłek zawodników został nagrodzony przez organizatora pamiątkowymi pucharami dla każdej z drużyn oraz medalami i dyplomami dla każdego z zawodników. Dodatkowo, trenerzy wyróżnili po jednym wiodącym zawodniku podczas turnieju. Liderzy otrzymali w nagrodę od organizatorów, zdalnie sterowane zabawki. Na koniec dzieci mogły schłodzić się wodą w strumieniach z systemu zraszania murawy. Uśmiechów i dobrej zabawy nie było końca.

Drużynę KS Prawobrzeże reprezentowali: Drachal Franciszek, Mimier Grzegorz, Polakowski Jędrzej, Ryfczyński Michał, Szybisty Szymon, Uchański Jacek, Stepa Oskar, Rozwak Damian, Kwasiborski Tristan.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd
KS Prawobrzeże Świnoujście

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News